Tixati Tixati 2.81

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tixati to nowoczesny i zarazem bezpłatny program P2P, przeznaczony do wymiany plików przy użyciu protokołu BitTorrent.

Tixati charakteryzuje się dużą ilością opcji konfiguracyjnych, za pomocą których możemy nie tylko zmodyfikować i usprawnić wygląd interfejsu programu, ale również zmodyfikować ustawienia związane z połączeniem i transferem danych. Program pozwala przydzielić odpowiedni limit transferu dla pobieranych i wysyłanych danych, a także ustawić port TCP/UDP w celu uzyskania maksymalnej prędkości podczas pobierania plików z sieci.

Program oferuje możliwość podglądu aktywnych trackerów i postępu pobierania/wysyłania plików. Poza tym pozwala przeglądać i zarządzać całą zawartością danych z poziomu aplikacji oraz odczytywać szczegółowe informacje zawarte w logach z wykonywanych operacji. Nie zabrakło w nim czytnika danych RSS, terminarza oraz dodatkowych narzędzi do przenoszenia danych w trakcie pobierania i filtrowania według adresów IP.

Na szczególną uwagę zasługuje pełne wsparcie dla mechanizmów DHT (Distributed Hash Table) i PEX (Peer Exchange), wspomagające użytkownikom wyszukiwanie plików w sieci BitTorrent. Oprócz tego umożliwia uruchamianie torrentów za pomocą linków magnet (Magnet Link), a także obsługuje szyfrowanie protokołu, w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas pobierania lub wysyłania danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!