r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tłumacz dla Psów Symulator 1.1

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe

Aplikacja Tłumacz dla psów symulator to aplikacja stworzona dla zabawy, dzięki której można próbować “porozmawiać” z psem.

Galeria programu

Na wstępie zaznaczmy, że ten program potrafi być bardzo irytujący. Jest bowiem przeładowany reklamami, zwłaszcza filmami, które trwają 30 sekund i które trzeba obejrzeć, aby móc zrobić cokolwiek w aplikacji. Gdy jednak wykażemy się cierpliwością (i nie wyrzucimy programu ze smartfonu), wtedy można próbować porozumieć się z naszym czworonogiem. Do wyboru są dwie opcje: rozpoznawanie psiej mowy w oparciu o typowe sytuacje (np. podczas jedzenia) i równie typowy ton szczekania, albo nagrywanie psich szczeknięć i próba zinterpretowania ich przez aplikację.

Tłumacz dla psów symulator to aplikacja żartobliwa i w żaden sposób nie warto brać podawanych przez nią informacji na serio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.