Todoist: To Do List | Task Manager 2.7.6

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Todoist: To Do List to funkcjonalny i łatwy w obsłudze menedżer zadań z możliwością synchronizacji rzeczy do zrobienia z innymi urządzeniami, współdzielenia zadań ze znajomymi i z wyświetlaniem powiadomień. Program nadaje się zarówno do zapisywania listy zakupów, jak i prowadzenia skomplikowanych projektów.

Darmowa wersja usługo Todoist pozwala na tworzenie projektów, przypisywanie każdemu z nich zadań o różnych priorytetach, udostępnianie projektów znajomym i przypisywanie wybranych zadań do różnych osób. Ponadto można dyskutować o zadaniach i dodawać do nich więcej informacji w komentarzach. Każde zadanie może zostać zaplanowane na konkretny dzień – w tym przypadku programy powiązane z usługą będą o nim przypominać. Można także korzystać z etykiet, kodów barwnych i wyszukiwarki. Co ważne, program korzysta z bardzo naturalnego sposobu podawania dat i potrafi przypomnieć, że „w poniedziałek trzeba zrobić zakupy”.

Listy z zadaniami są automatycznie synchronizowane z chmurą i między urządzeniami, na których zostaną zainstalowane aplikacje bądź rozszerzenia do przeglądarek. Ponadto można je drukować lub przeglądać na stronie Todoist.com. Swoją produktywność można także zobaczyć na wykresie dzięki funkcji Todoist Karma. Program można obsługiwać zarówno klikając, jak i skrótami klawiaturowymi.

Konto w usłudze Todoist jest darmowe, ale można dokupić do niego abonament, który rozszerza możliwości współpracy z innymi, pozwala dodawać do zadań pliki i daje większe możliwości otrzymywania powiadomień o nowych komentarzach i przypisanych zadaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 11.09.2018 17:23

@Skrzat90213: Możesz ustawić własne skróty, klikając prawym klawiszem ma ikonę Todoist w pasku zadań (w prawym dolnym rogu) i wybierając Konfiguracja, u mnie zadziałało. A info stąd: https://support.todoist.com/hc/pl/articles/205063212

jedzbudyniem   5 #3 07.06.2017 15:07

fajny i darmowy program, warto przetestować.

Skrzat90213   1 #2 27.02.2017 17:15

Bardzo gorąco NIE POLECAM!!!
Używam polskich znaków, a pisząc ten komentarz musiałem wyłączyć todoist'a, bo przy wpisywaniu "ą" pojawiało mi się nowe zadanie... Być może to wina Mozilli (wątpię) albo Windowsa (tym razem też wątpię), ale się tak działo.
Po drugie - testowałem wersję darmową i jeśli zadanie zostanie zakończone - ZNIKA, bo dostęp do ARCHIWUM jest w wersji business lub premium!!!!!!!!!

PeaceGuard   7 #1 19.12.2015 00:44

Nie można nawet wybrać folderu instalacji? I to ma 5 gwiazdek? :O