Todoist: To Do List | Task Manager Todoist: To Do List | Task Manager 2.7.6

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Todoist: To Do List to funkcjonalny i łatwy w obsłudze menedżer zadań z możliwością synchronizacji rzeczy do zrobienia z innymi urządzeniami, współdzielenia zadań ze znajomymi i z wyświetlaniem powiadomień. Program nadaje się zarówno do zapisywania listy zakupów, jak i prowadzenia skomplikowanych projektów.

Darmowa wersja usługo Todoist pozwala na tworzenie projektów, przypisywanie każdemu z nich zadań o różnych priorytetach, udostępnianie projektów znajomym i przypisywanie wybranych zadań do różnych osób. Ponadto można dyskutować o zadaniach i dodawać do nich więcej informacji w komentarzach. Każde zadanie może zostać zaplanowane na konkretny dzień – w tym przypadku programy powiązane z usługą będą o nim przypominać. Można także korzystać z etykiet, kodów barwnych i wyszukiwarki. Co ważne, program korzysta z bardzo naturalnego sposobu podawania dat i potrafi przypomnieć, że „w poniedziałek trzeba zrobić zakupy”.

Listy z zadaniami są automatycznie synchronizowane z chmurą i między urządzeniami, na których zostaną zainstalowane aplikacje bądź rozszerzenia do przeglądarek. Ponadto można je drukować lub przeglądać na stronie Todoist.com. Swoją produktywność można także zobaczyć na wykresie dzięki funkcji Todoist Karma. Program można obsługiwać zarówno klikając, jak i skrótami klawiaturowymi.

Konto w usłudze Todoist jest darmowe, ale można dokupić do niego abonament, który rozszerza możliwości współpracy z innymi, pozwala dodawać do zadań pliki i daje większe możliwości otrzymywania powiadomień o nowych komentarzach i przypisanych zadaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!