r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Todoist: To Do List | Task Manager 2.7.6

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Todoist: To Do List to funkcjonalny i łatwy w obsłudze menedżer zadań z możliwością synchronizacji rzeczy do zrobienia z innymi urządzeniami, współdzielenia zadań ze znajomymi i z wyświetlaniem powiadomień. Program nadaje się zarówno do zapisywania listy zakupów, jak i prowadzenia skomplikowanych projektów.

Darmowa wersja usługo Todoist pozwala na tworzenie projektów, przypisywanie każdemu z nich zadań o różnych priorytetach, udostępnianie projektów znajomym i przypisywanie wybranych zadań do różnych osób. Ponadto można dyskutować o zadaniach i dodawać do nich więcej informacji w komentarzach. Każde zadanie może zostać zaplanowane na konkretny dzień – w tym przypadku programy powiązane z usługą będą o nim przypominać. Można także korzystać z etykiet, kodów barwnych i wyszukiwarki. Co ważne, program korzysta z bardzo naturalnego sposobu podawania dat i potrafi przypomnieć, że „w poniedziałek trzeba zrobić zakupy”.

Listy z zadaniami są automatycznie synchronizowane z chmurą i między urządzeniami, na których zostaną zainstalowane aplikacje bądź rozszerzenia do przeglądarek. Ponadto można je drukować lub przeglądać na stronie Todoist.com. Swoją produktywność można także zobaczyć na wykresie dzięki funkcji Todoist Karma. Program można obsługiwać zarówno klikając, jak i skrótami klawiaturowymi.

Konto w usłudze Todoist jest darmowe, ale można dokupić do niego abonament, który rozszerza możliwości współpracy z innymi, pozwala dodawać do zadań pliki i daje większe możliwości otrzymywania powiadomień o nowych komentarzach i przypisanych zadaniach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Todoist wreszcie zsynchronizowane z Kalendarzem Google

13
17.05.2017  •  Maciej Olanicki

Todoist to jeden z najpopularniejszych multiplatformowych organizerów: jest przejrzysty, nieskomplikowany, dostęp do niego można uzyskać z każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Aplikacja zyskała właśnie nową funkcję, która diametralnie zmienia sposób korzystania na lepsze: integrację z Kalendarzem Google. Dotychczas korzystanie z Todoist wymagało własnoręcznego wprowadzania informacji o wydarzeniach. A przecież na co dzień otrzymujemy zaproszenia na Facebooku czy za pośrednictwem poczty, które synchronizowane są z Kalendarzem Google, nie Todoist. Odtąd wszystkie wydarzenia zapisane…

Z nowym Todoist zrobisz więcej i nie zapomnisz wynieść śmieci

5
17.09.2015  •  Anna Rymsza

O Todoist warto dziś napisać, gdyż zmienił dziś logo i wzornictwo swoich aplikacji, a także przygotowuje nowe rozszerzenia. Todoist to usługa, dzięki której można zaplanować sobie zadania, śledzić ich postęp o zadbać o to, by o niczym nie zapomnieć – nawet jeśli nad projektem pracuje kilka osób. Aplikacje dla niej są dostępne na wielu platformach, od desktopów po zegarki. Dzięki automatycznej synchronizacji zawsze i wszędzie można mieć dostęp do zadań i projektów. Todoist działa od 8 lat i jest dostępny w 20 językach, w tym po polsku. Swoje plany usłudze powierzyły ponad 3 miliony…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #3 07.06.2017 15:07

fajny i darmowy program, warto przetestować.

Skrzat90213   1 #2 27.02.2017 17:15

Bardzo gorąco NIE POLECAM!!!
Używam polskich znaków, a pisząc ten komentarz musiałem wyłączyć todoist'a, bo przy wpisywaniu "ą" pojawiało mi się nowe zadanie... Być może to wina Mozilli (wątpię) albo Windowsa (tym razem też wątpię), ale się tak działo.
Po drugie - testowałem wersję darmową i jeśli zadanie zostanie zakończone - ZNIKA, bo dostęp do ARCHIWUM jest w wersji business lub premium!!!!!!!!!

PeaceGuard   7 #1 19.12.2015 00:44

Nie można nawet wybrać folderu instalacji? I to ma 5 gwiazdek? :O

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.