QTip
liczba publikacji: 17pierwszy wpis: 27 Marca 2012ostatni wpis: 12 Lipca 2016

Krótkie porady na różnorakie tematy.

QTip: Spragnionych chińskich smartfonów może zaciekawi telefon 5,5 cala Pepsi P1S

Coca-cola czy Pepsi? Zdania od zawsze były podzielone, ale nie każdy wie, że może od jakiegoś czasu smartfonem wyrażać swoje upodobania, co do napoju orzeźwiającego. W zeszłym roku firma PepsiCo nawiązała współpracę z jednym z producentów urządzeń przenośnych z Shenzen i za pośrednictwem chińskiego portalu od społecznościowych zbiórek zgromadziła fundusze na wypchnięcie na rynek pierwszej partii smartfonów Pepsi P1S. Sklep Gearbest przyjmuje

QTip: Letnia wyprzedaż w sklepie Gearbest i osobna z jego europejskich magazynów

Kolejna błyskawiczna nowina, czy raczej przypomnienie, dla osób, które ciągle wahają się, czy wejść w niebezpiecznie wciągający świat azjatyckiej elektroniki. Sklep Gearbest ruszył niedawno z letnią wyprzedażą, na której znajdziecie wiele ciekawych produktów w (jeszcze bardziej) kuszących cenach. Przekrojowo przycięto ceny na całą masę rzeczy, które ładnie poukładano w kilka kategorii, by łatwiej było akcję ogarnąć.

QTip: Ciekawa promocja na telefon Vernee Thor, nie tylko dla wielbicieli The Avengers

Kolejna informacja porada dla elektromaniaków. Jeżeli od dłuższego czasu rozważaliście nabycie swej pierwszej azjatyckiej słuchawki, aby wejść do świata uzależniającej elektroniki rodem z Chin, być może teraz nadarzyła się ku temu doskonała okazja. Sklep Gearbest ruszył z promocją na telefon Vernee Thor, skierowany nie tylko do wielbicieli komiksowej ekipy The Avengers. Przy sprzyjających wiatrach, można go złapać już za zaledwie jakieś 50 dolarów.

QTip: sklep Gearbest ma już dwa lata, popatrzcie w promocje jubileuszowe!

Sklep Gearbest cieszy się już całkiem niezłą opinią nawet w naszym kraju, a tymczasem wystartował w sumie raptem dwa lata temu. Z okazji urodzin uruchomiono oczywiście liczne atrakcje cenowe, więc warto zajrzeć na stronę jubileuszową, bo może coś akurat dacie radę wypatrzeć i ustrzelić. W dużym skrócie, oto czego możecie się spodziewać na przestrzeni dni:

1.

QTip: Jak wyłączyć Shumway i przywrócić zwykłego Flasha w Firefoksie

Po raz kolejny mała porada na szybko, tym razem dla użytkowników przeglądarki Firefox, którzy nagle zorientowali się, że w okienkach z animacjami/grami Flash pojawił się tajemniczy napis Shumway, a one same zaczęły zachowywać się niestabilnie.

Czym jest projekt Shumway nie będę się rozpisywał, bo po pierwsze forma moich QTipów generalnie tego nie zakłada, a po drugie nie będę powtarzał tego, co kiedyś pisała Xyrcon.

QTip: Aktywacja i instalacja The Sims 2 Pełna Kolekcja z Origin z kodem promo

Kolejny szybki wpis, w skrótowy sposób tyczący się jakiegoś tematu. Tym razem przedstawiam łopatologiczny poradnik, co i jak zrobić, aby do 31 lipca zdążyć z pobraniem za darmo The Sims 2 Pełnej Kolekcji z cyfrowego sklepu Electronic Arts, czyli Origin.

UWAGA: The Sims 2 Pełna Kolekcja to, jak sama nazwa wskazuje, podstawowe The Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami, W JEDNEJ PACZCE do pobrania.

QTip: Figurki Mario i spółki w McDonald's

Ot, kolejna informacja na szybko, czyli Quick Tip - warto w tym tygodniu wybrać się gdzieś po drodze z pracy czy uczelni do McDonald's, bo w zestawach Happy Meal pojawili się wąsaci hydraulicy Nintendo z przyjaciółmi. Zabawki dostępne są też bez posiłku w cenie 5 złotych, a łącznie do wyrwania jest ich 8. Są spore (większość ok 9 centymetrów) i naprawdę dobrej jakości. Grzybek (nie Toad) jest na baterie i wydaje dźwięk, jak po zebraniu w grze. Yoshiemu rusza się głowa.

QTip: Licomp Empik Multimedia (LEM) to już teraz Licomp Empirical Multimedia (też LEM)

Polscy gracze zazwyczaj kojarzą firmy wydające gry w naszym kraju, ale ponieważ wokół Licomp Empik Multimedia zrobiło się w ostatnim czasie trochę zawirowań, chyba warto wiedzieć, co też się z LEM-em aktualnie dzieje. Temu poświęcony będzie ten Quick Tip informacyjny.

Przede wszystkim LEM to teraz Licomp Empirical Multimedia

Dokładnie to od września, chociaż nie każdy mógł to zauważyć, szczególnie, że część tytułów z oferty Activision ukazała się ostatnimi czasy na rynku nakładem CDP (na przykład taki