Toolbar Cleaner 2.0.1.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Toolbar Cleaner to niewielkie, ale skuteczne narzędzie, którego zadaniem jest usuwanie z przeglądarek internetowych wszelakiego rodzaju pasków narzędziowych (toolbarów), komponentów BHO (Browser Helper Object) oraz rozszerzeń. Wyposażone ono zostało także w funkcję zarządzania składnikami autostartu - aplikacjami uruchamianymi wraz z system Windows.

Toolbar Cleaner wspiera większość najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome), umożliwiając usuwanie z nich ponad 15 tyś. najróżniejszych komponentów często instalowanych jako dodatki do niektórych aplikacji. Znajdziemy wśród nich m.in. paski Conduit Toolbar, Yahoo Toolbar, Ask Toolbar, Google Toolbar, Bing Toolbar i wiele, wiele innych. Dodatkowo z poziomu Toolbar Cleanera możemy również usuwać dodatki i rozszerzenia dla przeglądarek, które z różnych przyczyn są nam już niepotrzebne.

Narzędzie pomimo braku polskiej wersji językowej jest bardzo proste w obsłudze. Po jego uruchomieniu wyświetlana jest lista zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych wraz z wszystkimi dodatkami, które możemy usunąć. Operacja ta ogranicza się jedynie do zaznaczenia wybranego składnika oraz kliknięcia przycisku inicjującego proces kasowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 07.06.2016 00:13

śmieszne - ludzie na tym portalu najpierw naściągają i nainstalują od groma programów z toolbar-ami - (które czasami potrafią niezłą jazdę zrobić w systemie np zawalić autostart śmieciami lub ściągać wirusy), potem szukają softu który je odinstaluje, a co najlepsze z tymi odinstalatorami instalują kolejne dodatki lub toolbar-y. Jednym słowem masakra.

djkarateka   5 #6 03.06.2013 11:24

Bezpłatnie dołączany jest do Panda Cloud, nie warto z tego korzystać są lepsze programy, bardziej to wygląda jako program reklamowy jak program który jest wart tej oceny czy tej skuteczności

superjohn   6 #5 15.12.2012 12:28

Program niewiele wart! Usuwa wprawdzie niechciane paski z przeglądarek (IE, FF i Chrome), ale ich komponenty pozostawia na dysku w stanie nienaruszonym. Po co program do usuwania toolbar'ów, skoro ich pozostałości i tak trzeba sobie samemu znaleźć i usunąć?

Radek68   22 #4 09.12.2012 21:08

Jeszcze nie testowałem, ale jeśli faktycznie robi to co piszą, to ułatwi mi to usuwanie tego całego g... które ludzie sobie instalują we wszystkich przeglądarkach.
A jak już przetestuję, to napiszę, czy faktycznie jest taki fajny. :)

Autor edytował komentarz.
  #3 05.12.2012 12:11

Nic dodatkowo nie instaluje, wystarczy odrobinka myślenia

saper1972   3 #2 05.12.2012 11:20

@Werh 2 >> żeby cokolwiek polecać lub nie to pierw trzeba mieć jakiekolwiek o czymś pojęcie a nie debilnie kilkać Next,next....

  #1 05.12.2012 11:01

Mały ale bardzo upierdliwy program instaluje dodatkowe komponenty nie polecam