r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Topaz Adjust 5.2.0

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz Adjust to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na wygodne korygowanie ekspozycji oraz kolorów na fotografii.

Topaz Adjust to jedno z najciekawszych narzędzi w ofercie tego producenta, dające możliwość modyfikowania szerokiego wachlarza parametrów naszych zdjęć. Przy jego użyciu zwiększymy zakres tonalny, skorygujemy prześwietlone i niedoświetlone obszary zdjęcia w celu odzyskania zawartych w nich szczegółów, czy też wyostrzymy zamazane fragmenty obrazu. Narzędzie pozwala także na tworzenie obrazów w technice HDR już z zaledwie jednego zdjęcia danego kadru. Funkcja ta daje nam możliwość zwiększenia lokalnego kontrastu, głębi kolorów i szczegółowości, w taki sposób aby fotografia odzwierciedlała w dużym stopniu to co zobaczyć może ludzkie oko.

Poza wspomnianymi funkcjami wspomnieć należy również o oferowanym przez Topaz Adjust zbiorze presetów (predefiniowanych ustawień), z pomocą których niedoświadczeni amatorzy fotografii mogą sprawnie i wygodnie poprawiać jakość swoich zdjęć. Wystarczy, że wskażemy wybrany preset, a on zastosowany zostanie na wczytanym zdjęciu. Twórcy przygotowali zbiór ustawień dla fotografii różnego rodzaju - zdjęć krajobrazu, architektury czy portretów.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z rozszerzenia przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.