r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Topaz Clarity 1.1.0

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz Clarity to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na znaczną poprawę jakości zdjęcia poprzez zmianę wartości kontrastu.

Narzędzie daje użytkownikowi możliwość modyfikacji fotografii z wykorzystaniem zaawansowanych mechanizmów inteligentnego zwiększania kontrastu obrazu. Z ich pomocą możemy sprawnie poprawić wyrazistość i głębie poszczególnych barw, jednocześnie zachowując naturalny wyraz zdjęcia. Topaz Clarity pozwala operować zarówno na całym obszarze obrazu, jak również stosować selektywną obróbkę na wybranych partiach fotografii. W tym celu oferowane są dwie metody maskowania - Magic Brush i Smart Feather - pozwalające na dokładne definiowanie obszaru do zmiany kontrastu.

To jednak nie koniec możliwości i funkcji oferowanych przez to rozszerzenie. W ręce użytkownika trafia również zestaw około 100 presetów (predefiniowanych ustawień) stworzonych oraz dostrojonych do różnych rodzajów zdjęć, które pozwalają na bardzo szybkie i wygodne modyfikowanie wielu parametrów graficznych. Wystarczy, że wskażemy wybrany preset, a on zastosowany zostanie na wczytanym zdjęciu. Twórcy przygotowali ustawienia dla zdjęć krajobrazów, architektury, fotografii ślubnej czy portretowej.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z rozszerzenia przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.