r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Topaz InFocus 1.1.0

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz InFocus to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na wyostrzanie rozmytych zdjęć, które zwykle są efektem tzw. poruszenia lub złej konfiguracji aparatu cyfrowego.

Narzędzie bazuje na zaawansowanej technologii dekonwolucji, zapewniającej skuteczną poprawę jakości fotografii poprzez redukcję rozmytych elementów i wyostrzenie szczegółów obrazu. W dużym uproszczenie metoda ta polega na utworzeniu szablonu zakłóceń (w tym przypadku zamazań) i wykorzystanie go do ich odfiltrowania w celu uzyskania ostrego obrazu.

Topaz InFocus stanowi godne uwagi narzędzie, z pomocą którego zniwelujemy wadę rozmycia ciekawych zdjęć wykonanych przy złej nastawie aparatu lub innych czynników jak np. brak stabilizacji obrazu. Inne funkcje to przywracanie kolorów i szczegółów obrazu czy też inteligentne wzmacnianie kontrastu w celu poprawy wyrazistości zdjęcia.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z rozszerzenia przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 07.05.2014 22:53

@Fafrocel: chyba masz rację. Chciałem to kupić, bo na papierze to cud, miód i orzeszki.... Ściągnąłem potestowałem i sobie darowałem :)

Fafrocel   9 #1 21.07.2013 17:57

Chyba jedyny zupełnie bezużyteczny i niedziałający program od Topaza. Chcecie dobrego programu działającego na podobnej zasadzie to zainteresujcie się Focus Magic.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.