TorrDroid TorrDroid 1.6.6

Strona główna Android Akcesoria Wymiana plików i sieci P2P
Pobierz program
lub zeskanuj:

TorrDroid to darmowa aplikacja umożliwiająca łatwe i szybkie wyszukiwanie oraz pobieranie plików dostępnych w sieci torrent bez konieczności uruchamiania przeglądarki stron internetowych.

Wszystko, czego potrzeba

Narzędzie oddaje do dyspozycji użytkowników szereg przydatnych funkcji, dzięki którym można otwierać pliki .torrent zapisane w pamięci wewnętrznej urządzenia lub na karcie SD, otwierać linki magnetyczne i odnośniki do plików .torrent, pobierać pliki .torrent z dużą prędkością (uzależnioną oczywiście od liczby seedów) przez sieć bezprzewodową Wi-Fi po ustawieniu odpowiedniej funkcji w menu, a także automatycznie kolejkować pobrane pliki w przypadku niewystarczającej liczby pamięci RAM.

TorrDroid wspiera DHT, LSD, UPnP i NAT-PMP. Aplikacja umożliwia standardowe pobieranie plików oraz pobieranie sekwencyjne, które można wykorzystać do odtwarzania wybranych materiałów wideo przed ukończeniem ich ściągania z internetu. Ponadto istnieje opcja ustawienia limitów pobierania i wysyłania danych.

Dodatkowo warto wiedzieć, że TorrDroid zawiera wbudowaną przeglądarkę plików oferującą możliwość przenoszenia, kopiowania, usuwania czy też udostępniania plików.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla klientów sieci BitTorrent
  • umożliwia wyszukiwanie, pobieranie, przenoszenie, kopiowanie, usuwanie i udostępnianie plików
  • obsługuje DHT, LSD, UPnP i NAT-PMP
  • pozwala na pobieranie sekwencyjne (oglądaj filmy przez ukończeniem pobierania)
  • czytelny interfejs użytkownika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!