r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Total Recorder Editor 14.8.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Total Recorder Editor to zaawansowany program do nagrywania dowolnych dźwięków odtwarzanych przez kartę dźwiękową zainstalowaną w komputerze, bez znaczenia, czy jest to karta dedykowana, czy zintegrowana z płytą główną. Poza nagrywaniem, aplikacja pozwala także na podstawową edycję plików audio.

Jak chwalą się autorzy programu, jeśli dany dźwięk przechodzi przez kartę dźwiękową zamontowaną w komputerze to Total Recorder Editor nagra ten dźwięk i pozwoli poddać go obróbce. Oznacza to, że możemy nagrywać za jego pomocą nie tylko dźwięki pochodzące z mikrofonu, ale również odtwarzaną aktualnie muzykę, podcasty odsłuchiwane w sieci czy też odgłosy toczonej bitwy w grze online. Dzięki bogatemu, ale mimo wszystko logicznie poukładanemu interfejsowi użytkownika opartemu na "wstążce", obsługa programu jest stosunkowo prosta, a sprawę ułatwia graficzny edytor pozwalający na łatwe cięcie, łączenie i nie tylko poszczególnych fragmentów ścieżki dźwiękowej.

r   e   k   l   a   m   a

Za pomocą wbudowanego edytora możemy również dodawać pewne efekty do naszych nagrań, takie jak wyciszanie, usunięcie szumu, normalizacja poziomu głośności, odwrócenie kanałów, dodanie ciszy czy też opóźnienia. Total Recorder Editor obsługuje w zasadzie wszystkie najważniejsze i najczęściej spotykane formaty audio, takie jak MP3, OGG, WAV, AC3, ACC, FLAC i nie tylko. Liczba dostępnych opcji sprawia, że jest to ciekawa propozycja nawet dla bardziej zaawansowanych użytkowników poszukujących skutecznego narzędzia do przechwytywania dźwięku i edytora audio w jednym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowe ograniczenia to brak możliwości masowej konwersji plików oraz zapisu nagrań.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.