Total Recorder Editor Total Recorder Editor 14.8.2.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Total Recorder Editor to zaawansowany program do nagrywania dowolnych dźwięków odtwarzanych przez kartę dźwiękową zainstalowaną w komputerze, bez znaczenia, czy jest to karta dedykowana, czy zintegrowana z płytą główną. Poza nagrywaniem, aplikacja pozwala także na podstawową edycję plików audio.

Jak chwalą się autorzy programu, jeśli dany dźwięk przechodzi przez kartę dźwiękową zamontowaną w komputerze to Total Recorder Editor nagra ten dźwięk i pozwoli poddać go obróbce. Oznacza to, że możemy nagrywać za jego pomocą nie tylko dźwięki pochodzące z mikrofonu, ale również odtwarzaną aktualnie muzykę, podcasty odsłuchiwane w sieci czy też odgłosy toczonej bitwy w grze online. Dzięki bogatemu, ale mimo wszystko logicznie poukładanemu interfejsowi użytkownika opartemu na "wstążce", obsługa programu jest stosunkowo prosta, a sprawę ułatwia graficzny edytor pozwalający na łatwe cięcie, łączenie i nie tylko poszczególnych fragmentów ścieżki dźwiękowej.

Za pomocą wbudowanego edytora możemy również dodawać pewne efekty do naszych nagrań, takie jak wyciszanie, usunięcie szumu, normalizacja poziomu głośności, odwrócenie kanałów, dodanie ciszy czy też opóźnienia. Total Recorder Editor obsługuje w zasadzie wszystkie najważniejsze i najczęściej spotykane formaty audio, takie jak MP3, OGG, WAV, AC3, ACC, FLAC i nie tylko. Liczba dostępnych opcji sprawia, że jest to ciekawa propozycja nawet dla bardziej zaawansowanych użytkowników poszukujących skutecznego narzędzia do przechwytywania dźwięku i edytora audio w jednym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowe ograniczenia to brak możliwości masowej konwersji plików oraz zapisu nagrań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!