PDF Editor PRO dla Maków darmowy do 20 kwietnia

PDF Editor PRO dla Maków darmowy do 20 kwietnia

08.04.2015 14:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edycja dokumentów w formacie PDF ma wiele twarzy, ale tylko nieliczne są bezpłatne. Posiadaczy Maków może zainteresować możliwość zdobycia darmowej licencji na program PDF Editor Mac PRO, zwykle kosztujący prawie 30 dolarów na jedno stanowisko.

Jeśli nowy Adobe Acrobat Reader DC budzi w kimś niechęć, z PDF Editorem Pro poczuje się jak w domu. Program nie wymaga logowania do żadnej chmury, a jego interfejs jest do bólu prosty. Nie utworzymy w nim nowego dokumentu, ale z powodzeniem wykonamy takie zadania, jak dodawanie notatek tekstowych i odręcznych, rysowanie odręczne i wykreślanie fragmentów dokumentu liniami. Każdy z dodanych elementów można usunąć, zmienić lub przesunąć, jakby był fragmentem grafiki wektorowej. Z powodzeniem można w ten sposób przeprowadzić cały proces korekty dokumentu, a efekt zapisać jako nowy plik i wysłać komuś pocztą elektroniczną, bez zabawy z chmurowymi udziwnieniami.

Obraz

PDF Editor PRO pozwala także na usuwanie fragmentów dokumentu gumką (a w zasadzie korektorem, gdyż narzędzie to nakłada biały kształt wektorowy na dokument). W połączeniu z narzędziem wstawiania tekstu można więc ponownie wypełnić lub uzupełnić formularze bądź zastępować słowa w tekście. Program sprawdzi się także jako przeglądarka dokumentów z możliwością wyświetlania stron osobno lub w widoku ciągłym oraz kopiowania fragmentów tekstu. W programie można także obracać strony i przenosić dodane elementy między stronami bądź umieszczać je na wszystkich stronach na raz, jest więc bardziej rozbudowany niż systemowy Podgląd. PDF Editor Pro jest mały, lekki, niewymagający i trochę staromodny.

Obraz

Producent nie wymaga od użytkowników logowania ani podawania swoich danych – po prostu udostępnił kod aktywujący pełną wersję programu. Wystarczy więc pobrać PDF Editora 3 ze strony producenta, a następnie wpisać kod aktywacyjny:

NSWJXDWC8VCI

Licencja pozwala na wykorzystanie programu także do celów komercyjnych. Aktywowany program nie będzie zapisywał żadnych znaków wodnych w plikach i nie zostawi w nich niechcianych śladów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)