Total Uninstall 7.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Total Uninstall to jedno z najdokładniejszych narzędzi przeznaczonych do pełnego usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie Windows.

Standardowe deinstalatory oferowane przez producentów często nie kasują wszystkich plików i danych zaśmiecając system. W takim przypadku z pomocą przychodzi narzędzie Total Uninstall potrafiące skasować całkowicie zainstalowane aplikacje. Skuteczność działania Total Uninstall zawdzięcza dwóm trybom pracy. Pierwszy z nich polega na analizowaniu i tworzeniu logów zainstalowanych programów w celu dokładniejszego usunięcia ich z dysku komputera. Kolejny moduł odpowiada za monitorowanie zmian wprowadzanych w systemie podczas instalacji nowych aplikacji. Dzięki niemu odinstalowywanie programów jest najbardziej efektywne.

Dodatkowo Total Uninstall pozwala na importowanie i eksportowanie informacji dotyczących kasowania programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki, po polsku, nie zawiera reklam, duzo przydatnych narzędzi.
Nie ma
ocena użytkownika
19.02.2018 08:19 • Recenzja do wersji 6.22.0

Total uninstall, to bardzo fajna sprawa - nie reklamuje, robi swoje i jest wyposażony w sporo narzędzi.
Ze wszystkich uninstallerów TU robi najczystsze odinstalowanie. Mnie najbardziej odpowiada robienie kopi z zainstalowanych programów z wszystkimi folderami ustawień i ze wszystkimi wpisami rejestru.
Często korzystam z menadżera usług - to dla mnie bardzo przydatne.
Od 2014 roku mam dożywotnią licencje na wersję pro. Ani razu przez te lata nie posypał się. TU wart kasy.
buy now $29.95 1 PC, Standard buy now $39.95 1 PC, Professional buy now $39.95 4 PCs, Standard buy now $49.95 4 PCs, Professional