Touchnote Touchnote version 11.23.3

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Touchnote jest programem, dzięki któremu stworzycie świetne kartki okolicznościowe i pocztówki za pomocą smartfonu. Gotowe zdjęcia można wysłać w świat za pośrednictwem usługi Touchnote z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja pozwala tworzyć pocztówki lub kartki okolicznościowe przy użyciu iPhone'a lub iPada. Możemy skorzystać z własnych zdjęć, a także plików przewidzianych przez twórców aplikacji. Tworzyć możemy zarówno klasyczne pocztówki (z jednym zdjęciem lub z kolażem) oraz kartki okolicznościowe. Do tego dochodzi możliwość dodawania napisów na przedniej stronie naszego dzieła (czyli tej z grafikami), a także z tyłu, obok adresu odbiorcy. Gotowe projekty graficzne przesyłamy na konto w usłudze Touchnote i zlecamy wydruk (autorzy usługi deklarują wysoką jakość gotowego materiału) oraz wysyłkę w świat.

Aby wysłać kartkę, należy wcześniej założyć konto w usłudze Touchnote. Można to zrobić zarówno dzięki aplikacji mobilnej, albo na stronie internetowej Touchnote. Po założeniu konta, należy doładować konto pieniędzmi - w walucie kraju, w którym aktualnie przebywamy. Środki na naszym koncie pojawią się, gdy użyjemy karty debetowej lub kredytowej, a także usługi PayPal.

Wysyłka kartki pocztowej wiąże się z wydatkiem ok. 1-2 dolarów (cena zależy od zakątka świata, gdzie ma dojść nasza przesyłka), a jej doręczenie może potrwać nawet kilka dni roboczych (w Europie potrwa to od 2 do 5 dni, poza Niemcami, gdzie twórcy programu deklarują od 1 do 3 dni). Nieco inaczej sprawa ma się, gdy chodzi o okolicznościowe kartki. W tym wypadku ceny wynoszą od ok. 3 do ok. 6 dolarów. Czas doręczenia też jest zależny od adresu odbiorcy, a w Europie cały proces może potrwać do 5 dni roboczych. Warto dodać, że wszystkie materiały drukowane za sprawą Tochnote są w wysokiej jakości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!