r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tracer GameZone Illuminato USB, tania mechaniczna klawiatura w akcji

Strona główna Wideo LabSPRZĘT

Klawiatury mechaniczne to marzenie większości graczy, a i ci co dużo piszą, też się za nimi rozglądają. Wybór nie jest prosty. Coraz większy wybór nowych modeli nie ułatwia sprawy. Ceny też nie nastrajają optymistycznie. Sprawdzone konstrukcje SteelSeries, Razera czy Roccata to wydatek minimum 400 złotych. Nic więc dziwnego, że część firm, zwłaszcza tych mniej znanych w środowisku graczy zaatakowało segment cenowy poniżej 300. Nawet poniżej 200 złotych! Tym razem chcemy Wam zaprezentować sprzęt od firmy Tracer z serii GameZone, model Illuminato USB, czyli tania, podświetlana klawiatura mechaniczna. Zapraszamy do obejrzenia dołączonego materiału wideo.

Klawiatura Tracera bazuje na przełącznikach Outemu Blue, czyli tańszym odpowiedniku Cherry MX Blue. Outemu Blue są głośniejsze i mniej wytrzymałe. Ich żywotność to jakieś 5 milionów kliknięć. Znalazło się w niej też miejsce na podświetlenie. Nie ma pełnego RGB, jednak to co, jest, daje radę :) Klawiatura zaskoczyła nas dobrym wykonaniem, dodatkami w postaci podstawki pod nadgarstki, blokiem numerycznym i kanałami do ułożenia kabla. Tego nie znajdziecie w najtańszych produktach. Cena? Najniższa znaleziona w sklepie to 239 złotych. Biorąc pod uwagę dodatki i markę nieco bardziej rozpoznawalną, niż "u chińczyka", nie jest to zbyt drogo.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.