HyperX RGBeYou, czyli podświetlenie RGB w każdym produkcie marki #PGA2018 #Konkurs

HyperX RGBeYou, czyli podświetlenie RGB w każdym produkcie marki #PGA2018 #Konkurs13.10.2018 17:01
HyperX RGBeYou, czyli podświetlenie RGB w każdym produkcie marki #PGA2018 #Konkurs

HyperX rusza z kampanią #RGBeYou, w ramach której chce zaoferować podświetlenie RGB, docelowo, w każdym produkcie. Jak zadeklarowano podczas zamkniętej konferencji dla mediów, firma dostrzega potencjał odbiorcy horyzontalnego, nastawionego na możliwość łatwej personalizacji urządzeń, a taką właśnie cechę gwarantują wielobarwne diody.

Nową twarzą HyperX'a został Dele Alli, z zawodu piłkarz Tottenhamu, prywatnie zaś – fan gry Fortnite, który stanął na czele kampanii promocyjnej #RGBeYou. Tymczasem sam producent jasno deklaruje, że nie chce już być kojarzony z nudnym szarawym sprzętem, ale czymś, co pozwala w większym stopniu wyrazić siebie. Powiało marketingową papką? Być może – jednak faktem jest, że LED-y u HyperX'a od teraz pojawią się niemalże wszędzie.

Na PGA 2018 HyperX zabrał ze sobą kilka modeli myszek i klawiatur, m.in. Pulsefire Surge i Alloy FPS RGB, odpowiednio. Dowiedzieliśmy się, że cechą łączącą wszystkie te urządzenia jest aplikacja towarzysząca NGenuity, pozwalająca na wzajemną synchronizację diod i ustawienie różnorodnych efektów świetlnych tak, aby stworzyć widowiskowy i zarazem spójny efekt.

350253335301220289

Co ciekawe, projekt #RGBeYou obejmie nawet dyski SSD i pamięci. Tak, HyperX pochwalił się też dyskiem Fury RGB i pamięciami Predator RGB – tu ciekawostka – o szybkościach dochodzących do DDR4-4000. Czyli mowa o naprawdę potężnych modułach, które dodatkowo... zaświecą i to w zsynchronizowany sposób, dzięki zastosowaniu podczerwieni do skoordynowania efektów pomiędzy poszczególnymi bankami DIMM.

350253335301351361

A na tym nie koniec. Rzeczona „horyzontalność” firmy ma objawić się również poprzez uśmiech w stronę posiadaczy konsol do gier. W tym celu ofertę rozszerzono o mobilny zestaw słuchawkowy Cloud Earbuds, dedykowany zwłaszcza właścicielom hybrydowego Switcha. Patrząc z technicznego punktu widzenia, słuchawki legitymują się przetwornikami o średnicy 16 mm, impedancją równą 65 Ω i płaskim kablem, który według producenta nie powinien się plątać. Cena? 199 zł.

Konkurs z firmą HyperX

I jeszcze jeden konkurs – z firmą HyperX i myszką Pulsefire FPS Pro, a także podkładką Fury S w rolach nagród za, odpowiednio, pierwsze i drugie miejsce.

350253335301547969

Aby wejść w posiadanie jednej z tych nagród, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dobreprogramy, a ponadto odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. My wybierzemy dwie, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi.

W przypadku którego komponentu komputera lub peryferium diody RGB są potrzebne w największym stopniu? Odpowiedź uzasadnij.

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)