HyperX RGBeYou, czyli podświetlenie RGB w każdym produkcie marki #PGA2018 #Konkurs

HyperX RGBeYou, czyli podświetlenie RGB w każdym produkcie marki #PGA2018 #Konkurs

HyperX RGBeYou, czyli podświetlenie RGB w każdym produkcie marki #PGA2018 #Konkurs
Piotr Urbaniak
13.10.2018 17:01, aktualizacja: 05.11.2020 10:16

HyperX rusza z kampanią #RGBeYou, w ramach której chce zaoferować podświetlenie RGB, docelowo, w każdym produkcie. Jak zadeklarowano podczas zamkniętej konferencji dla mediów, firma dostrzega potencjał odbiorcy horyzontalnego, nastawionego na możliwość łatwej personalizacji urządzeń, a taką właśnie cechę gwarantują wielobarwne diody.

Nową twarzą HyperX'a został Dele Alli, z zawodu piłkarz Tottenhamu, prywatnie zaś – fan gry Fortnite, który stanął na czele kampanii promocyjnej #RGBeYou. Tymczasem sam producent jasno deklaruje, że nie chce już być kojarzony z nudnym szarawym sprzętem, ale czymś, co pozwala w większym stopniu wyrazić siebie. Powiało marketingową papką? Być może – jednak faktem jest, że LED-y u HyperX'a od teraz pojawią się niemalże wszędzie.

Na PGA 2018 HyperX zabrał ze sobą kilka modeli myszek i klawiatur, m.in. Pulsefire Surge i Alloy FPS RGB, odpowiednio. Dowiedzieliśmy się, że cechą łączącą wszystkie te urządzenia jest aplikacja towarzysząca NGenuity, pozwalająca na wzajemną synchronizację diod i ustawienie różnorodnych efektów świetlnych tak, aby stworzyć widowiskowy i zarazem spójny efekt.

Obraz

Co ciekawe, projekt #RGBeYou obejmie nawet dyski SSD i pamięci. Tak, HyperX pochwalił się też dyskiem Fury RGB i pamięciami Predator RGB – tu ciekawostka – o szybkościach dochodzących do DDR4-4000. Czyli mowa o naprawdę potężnych modułach, które dodatkowo... zaświecą i to w zsynchronizowany sposób, dzięki zastosowaniu podczerwieni do skoordynowania efektów pomiędzy poszczególnymi bankami DIMM.

Obraz

A na tym nie koniec. Rzeczona „horyzontalność” firmy ma objawić się również poprzez uśmiech w stronę posiadaczy konsol do gier. W tym celu ofertę rozszerzono o mobilny zestaw słuchawkowy Cloud Earbuds, dedykowany zwłaszcza właścicielom hybrydowego Switcha. Patrząc z technicznego punktu widzenia, słuchawki legitymują się przetwornikami o średnicy 16 mm, impedancją równą 65 Ω i płaskim kablem, który według producenta nie powinien się plątać. Cena? 199 zł.

Konkurs z firmą HyperX

I jeszcze jeden konkurs – z firmą HyperX i myszką Pulsefire FPS Pro, a także podkładką Fury S w rolach nagród za, odpowiednio, pierwsze i drugie miejsce.

Obraz

Aby wejść w posiadanie jednej z tych nagród, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dobreprogramy, a ponadto odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. My wybierzemy dwie, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi.

W przypadku którego komponentu komputera lub peryferium diody RGB są potrzebne w największym stopniu? Odpowiedź uzasadnij.

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)