Transmute 2.70

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna odmiana przydatnego narzędzia do konwertowania zakładek pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi - Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari, Flock, Konqueror i Chromium.

Transmute jest programem niezwykle prostym w użyciu, którego obsługa ogranicza się jedynie do wskazania przeglądarek, pomiędzy którymi przekonwertowane zostaną zakładki (automatycznie wskazywana jest lokalizacja, gdzie są one przechowywane). Po zakończeniu pracy narzędzia zbiór zakładek dostępny jest w obu wskazanych podczas konwertowania przeglądarkach internetowych.

Wersja darmowa Transmute posiada znaczące ograniczenia funkcjonalności w stosunku do edycji płatnych (Plus, Pro), które posiadają dodatkowo opcje synchronizacji i zarządzania zakładkami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!