Transmute 2.70

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna odmiana przydatnego narzędzia do konwertowania zakładek pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi - Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari, Flock, Konqueror i Chromium.

Transmute jest programem niezwykle prostym w użyciu, którego obsługa ogranicza się jedynie do wskazania przeglądarek, pomiędzy którymi przekonwertowane zostaną zakładki (automatycznie wskazywana jest lokalizacja, gdzie są one przechowywane). Po zakończeniu pracy narzędzia zbiór zakładek dostępny jest w obu wskazanych podczas konwertowania przeglądarkach internetowych.

Wersja darmowa Transmute posiada znaczące ograniczenia funkcjonalności w stosunku do edycji płatnych (Plus, Pro), które posiadają dodatkowo opcje synchronizacji i zarządzania zakładkami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.04.2010 18:46

@raziel069
Taki na przykład chrome dalej nie potrafi ze wszystkich niestety.

  #3 19.03.2010 22:53

Po co to komu? Kiedyś to mogło się przydać, ale teraz już wszystkie przeglądarki potrafią importować zakładki z innych programów.

acidoneko5   4 #2 16.02.2010 18:03

mi wystraczy firefox ...

PasjonatLeonaWachholza   4 #1 09.02.2010 21:24

Bardzo przydatny programik.
Szkoda,że nie ma także opcji do Lunascape Made in Japan.