TrashMe TrashMe 2.1.21

Strona główna Mac Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program

TrashMe to potężny program do odinstalowywania programów z systemu macOS oraz znajdowania i usuwania niepotrzebnych już plików.

TrashMe pozwala usunąć z komputera programy, widżety, wtyczki, panele ustawień i dodatki razem z powiązanymi z nimi plikami konfiguracji, dodatkowymi danymi i pamięcią podręczną. TrashMe znajduje te pliki i pozwala je kompletnie usunąć. Zrobi to także wtedy, gdy aplikacja zostanie przeniesiona do kosza.

Ponadto TrashMe pozwala pozbyć się niepotrzebnych plików, jak miniatury, pliki tymczasowe, pozostałości po odinstalowanych wcześniej programach czy pliki bardzo stare, nie otwierane przez kilka lat oraz większe niż wyznaczony rozmiar.

Program pozwala też dodać programy do ulubionych i chroni je przed odinstalowaniem. Dla tych programów można ponadto zapisać informacje o licencji, jak nazwa użytkownika, klucz bądź dodatkowe pliki. Wszystko można zaszyfrować i chronić hasłem lub Touch ID.

TrashMe daje też dostęp do niektórych ukrytych ustawień systemu macOS i śledzi wprowadzone zmiany. Na nowych MacBookach można korzystać z Touch Bara.

Wersja testowa pozwala sprawdzić wszystkie funkcje, ale odinstaluje tylko 5 programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!