TrueIP 2.0.9.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TrueIP to niewielkie i bardzo proste narzędzie pozwalające monitorować adres IP komputera, a w razie jego zmiany wykonywać różnego typu akcje (wysyłanie powiadomienia czy uruchomienie pliku wykonywalnego).

Program po uruchomieniu dostępny jest w formie niewielkiej ikonki w obrębie systemowego zasobnika, skąd dostarcza użytkownikowi informacji o aktualnym lokalnym i zewnętrznym adresie IP komputera oraz nazwie hosta. TrueIP umożliwia także rejestrowanie tych danych i zapisywanie w formie plików z logami na dysku twardym i definiowanie z jaką częstotliwością mają one być sprawdzane.

Idąc dalej, TrueIP pozwala wykonywać wiele przydatnych akcji w momencie wykrycia zmiany adresu IP komputera. Poza podstawowym powiadomieniem za pośrednictwem niewielkiego okienka program oferuje również powiadomienia za pośrednictwem e-maila, FTP czy opcje uruchomienia dowolnej zewnętrznej aplikacji.

Narzędzie wspiera wielu dostawców Dynamic DNS, umożliwiając automatyzację operacji aktualizacji rekordów DNS po zmianie adresu IP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!