Twitter Twitter

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twitter to aplikacja kliencka dla bardzo popularnego serwisu społecznościowego stworzonego w celu mikroblogowania o takiej samej nazwie. Daje ona użytkownikom dostęp do ostatnich wpisów, "tweetów" wysłanych przez osoby, które są obserwowane, wyszczególnia również te zapisy, w których wspomniano o użytkowniku.

Dla oficjalnego klienta Twittera problemu nie stanowi także wyszukiwanie wiadomości z określonymi przez użytkownika frazami. Możliwe jest także szybkie przeglądanie listy kont osób, które są według systemu polecane do obserwowania na podstawie wcześniejszych zachowań i referencji użttkownika. Z poziomi aplikacji klienckiej możliwe jest samodzielne dodawanie nowych wpisów (tweety), włącznie ze zdjęciami, jakie posiadamy na urządzeniu.

Chociaż limit długości wiadomości jest ograniczony tylko do 140 znaków, serwis cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywany np. przez polityków i inne osoby publiczne do bezpośredniego kontaktu z obywatelami. Aplikacja może obsługiwać wiele kont jednocześnie, oferuje również interfejs w języku polskim. Jest ona bardzo łatwa w użyciu i skupia się przede wszystkim na treściach, jakie znajdują się w serwisie. Płaski interfejs idealnie wpisuje się w iOS 7.0. Twitter wykorzystuje także nowe opcje związane z iOS 9 takie jak np. szybka odpowiedź na wiadomości z poziomu powiadomienia, czy też otwieranie linków bezpośrednio w aplikacji Twitter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!