r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitter 7.14

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Twitter to aplikacja kliencka dla bardzo popularnego serwisu społecznościowego stworzonego w celu mikroblogowania o takiej samej nazwie. Daje ona użytkownikom dostęp do ostatnich wpisów, "tweetów" wysłanych przez osoby, które są obserwowane, wyszczególnia również te zapisy, w których wspomniano o użytkowniku.

Dla oficjalnego klienta Twittera problemu nie stanowi także wyszukiwanie wiadomości z określonymi przez użytkownika frazami. Możliwe jest także szybkie przeglądanie listy kont osób, które są według systemu polecane do obserwowania na podstawie wcześniejszych zachowań i referencji użttkownika. Z poziomi aplikacji klienckiej możliwe jest samodzielne dodawanie nowych wpisów (tweety), włącznie ze zdjęciami, jakie posiadamy na urządzeniu.

r   e   k   l   a   m   a

Chociaż limit długości wiadomości jest ograniczony tylko do 140 znaków, serwis cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywany np. przez polityków i inne osoby publiczne do bezpośredniego kontaktu z obywatelami. Aplikacja może obsługiwać wiele kont jednocześnie, oferuje również interfejs w języku polskim. Jest ona bardzo łatwa w użyciu i skupia się przede wszystkim na treściach, jakie znajdują się w serwisie. Płaski interfejs idealnie wpisuje się w iOS 7.0. Twitter wykorzystuje także nowe opcje związane z iOS 9 takie jak np. szybka odpowiedź na wiadomości z poziomu powiadomienia, czy też otwieranie linków bezpośrednio w aplikacji Twitter.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twitter chce być jak Snapchat i wprowadza wirtualne naklejki

8
OPROGRAMOWANIE 28.06.2016 | Łukasz Maślanka

Kto może, ten rozpycha się łokciami i nie waha się sięgać nawet po pomysły konkurencji w walce o większy kawałek tortu na rynku aplikacji społecznościowych. Twitter, który uważany jest za marudera w tym wyścigu, stara się pokazać, że może być ciekawym miejscem nie tylko dla rozgadanych polityków i dziennikarzy, ale też dla młodzieży. Dlatego na popularnym „ćwierkaczu” już wkrótce pojawią się naklejki, którymi będzie można ozdobić publikowane tam zdjęcia. To pomysł, który otwarcie nawiązuje do rozwiązań znanych np. ze Snapchata, ale też z Facebooka. O swoim nowym pomyśle Twitter informuje na…

Twitter szykuje rewolucję. Koniec limitu 140 znaków we wpisie

48
INTERNET 07.01.2016 | Łukasz Maślanka

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Twitter bardzo mocno zmieni swoje oblicze i zniesie limit 140 znaków w jednym wpisie, podwyższając go do aż 10 tysięcy znaków. Dla serwisu, który w internecie wyróżnia się tym, że stawia na krótkie i zwięzłe komunikaty, może to być prawdziwa rewolucja. Zmiany na Twitterze mają zostać wprowadzone w pierwszym kwartale 2016 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Wcześniej, bo w 2015 roku, szefowie popularnego „ćwierkacza” zdecydowali się usunąć limit 140 znaków obowiązujących w wiadomościach prywatnych wysyłanych za pośrednictwem serwisu. Wygląda na to,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.