r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UFG Na Wypadek 4.9

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Aplikacja Na Wypadek została przygotowana, by ułatwić kierowcom radzenie sobie w przypadku kolizji lub wypadku. Na Wypadek krok po kroku prowadzi przez przygotowanie dokumentacji zdarzenia. Dzięki aplikacji można sprawdzić, czy niezbędne jest wezwanie na miejsce zdarzenia policji, czy współuczestnicy mają ważne polisy ubezpieczeniowe oraz co zrobić, gdy w wypadku brały udział dzikie zwierzęta.

Galeria programu

W aplikacji można szybko wprowadzić dane swoich samochodów, skanując kody QR z dowodów rejestracyjnych. W przypadku stłuczki można szybko i za darmo sprawdzić ważność ubezpieczenia innych aut, a następnie przygotować raport z miejsca zdarzenia, opatrzony zdjęciami obu biorących w nim udział samochodów. Gotowe oświadczenie można wysłać e-mailem do zainteresowanych stron.

Ponadto w aplikacji można zapisać numer telefonu assistance i termin ważności badania technicznego. Na Wypadek przypomni o nich kilka dni przed upłynięciem terminu ważności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: UFG Na Wypadek

11
OPROGRAMOWANIE 21.12.2017 | Anna Rymsza

Dzisiejsza aplikacja dnia dobrze uzupełnia wyposażenie samochodu, które wozimy w razie wypadku. UFG Na Wypadek to wygodna pomoc w razie kolizji drogowej. Warto ją mieć, choć wszystkim kierowcom życzymy, by nie musieli z niej korzystać. W aplikacji można zapisać swoje dane o swoich samochodach i prawie jazdy, by w razie potrzeby szybciej wypełniać formularz oświadczenia. Ponadto aplikacja daje możliwość szybkiego sprawdzenia ważności polisy ubezpieczeniowej pojazdu na podstawie numeru VIN lub rejestracyjnego, a także sprawdzić reprezentanta ubezpieczyciela za granicą. W razie wypadku za…

Aplikacje dla kierowców cz. 5 – wypadki i ratowanie życia

17
OPROGRAMOWANIE 01.02.2016 | Anna Rymsza

W piątej części cyklu o aplikacjach dla kierowców chcę poruszyć najmniej przyjemną stronę prowadzenia samochodu, czyli wypadki i sytuacje zagrażające życiu ludzi. Powiadom najbliższych, wezwij pomoc Nowe auta w Unii Europejskiej już niedługo będą wyposażone w system eCall, który w razie potrzeby automatycznie wezwie pomoc na miejsce wypadku. Na razie jednak jesteśmy zdani na siebie, co cieszy przeciwników automatycznego systemu, ale nie każdemu daje komfort psychiczny. SOSmart – telefon sam powiadomi o wypadku SOSmart to bardzo pomysłowa aplikacja alarmowa, która w razie wypadku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.