USB Disk Security 6.6.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Disk Security to niewielkie, ale przydatne narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami rozpowszechnianymi za pośrednictwem przenośnych magazynów danych USB (np. pendrive, zewnętrzne dyski twarde, smartfony, odtwarzacze multimedialne itp.).

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii ochrony proaktywnej program potrafi pracować w trybie offline (bez konieczności cyklicznego pobierania baz sygnatur) i jednocześnie skutecznie zabezpieczać system przez znanymi i nieznanymi szkodnikami. Decydując się na korzystanie z USB Disk Security użytkownik zapewnia sobie ochronę przed różnego typu złośliwymi komponentami, których celem może być m.in. wykradanie poufnych danych czy też usuwanie plików. W porównaniu do standardowego oprogramowania antywirusowego narzędzie to charakteryzuje się dużą lekkością i szybkością działania.

USB Disk Security integruje się z innymi programami antywirusowymi, nie powodując problematycznych konfliktów. Stosowany może on być jako uzupełnienie ochrony komputera, a dzięki wielu dodatkowym funkcjom przyda się on nie tylko podczas korzystania z dysków USB. Narzędzie oferuje ponadto funkcję skanowania dowolnego adresu URL z wykorzystaniem usługi VirusTotal oraz innych silników skanujących online takich producentów jak Symantec, McAfee, Google czy Trend Micro.

W programie nie zabrakło również opcji blokowania możliwości kopiowania plików na pamięć USB oraz całkowitej blokady podłączania napędów do komputera. W ręce użytkownika trafia także mechanizm kwarantanny i narzędzia systemowe, pozwalające oczyszczać dysk ze zbędnych plików, naprawiać środowisko operacyjne po zainfekowaniu przez wirusy oraz zarządzać pozycjami w autostarcie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
krzych5610   8 #7 07.02.2015 18:39

Nie wiem, czy taki ok? Był zainstalowany 2 dni, z internetu praktycznie min korzystania: onet, dobreprogramy, skype. Zauważyłem dziwne blokowanie otwieranych stron. Raport Adwcleaner - http://www.wklej.org/id/1627963/ - pokazał, że część stron jest otwierana w trybie proxy.

Tobi74   6 #6 06.02.2015 09:15

za czasów Windowsa XP korzystałem z podobnego narzędzia i często ocalił mi skórę :)
myślę że to też się przyda:)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 04.01.2015 16:20

@artur01w: To niestety masz złe wiadomości, Jest to pełna wersja.

anpolade   3 #4 04.01.2015 12:35

Po zainstalowaniu licencja programu: Full version

  #3 02.09.2014 18:38

@wsn (niezalogowany): dzięki, przynajmniej już mam zamiennik dla Autorun Eater v2.6

  #2 01.09.2014 22:54
artur01w   9 #1 01.09.2014 14:11

Z tego co wiem ten program jest płatny, a nie jak napisano "Licencja bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych". Coś tu nie gra.