USBDeview USBDeview 3.01

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USBDeview to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, które dostarcza wielu szczegółowych informacji na temat urządzeń podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB (Universal Serial Bus).

Program z powodzeniem radzi sobie z większością urządzeń dostępnych na rynku i co ciekawe umożliwia także dostęp do danych o komponentach podłączanych w przeszłości. Dzięki USBDeview uzyskamy informacje o pełnej nazwie urządzenia, jego numerze seryjnym, dacie ostatniego podpięcia do portu USB, wersji firmware, pliku ze sterownikiem, wymaganym zasilaniu czy wersji złącza USB itp.

USBDeview pozwala użytkownikowi na wygenerowanie raportu uwzględniającego wszystkie wspomniane informacje i zapisanie go w postaci pliku HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!