UltraMon 3.4.1

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraMon to funkcjonalne narzędzie dla użytkowników, którzy podczas codziennej pracy korzystają z kilku monitorów.

Dzięki programowi UltraMon otrzymujemy możliwość szybkiego przenoszenia okien systemu operacyjnego między monitorami i maksymalizowania ich na wybranym ekranie za pomocą dodatkowych przycisków, zarządzania wieloma aplikacjami, rozmieszczania uruchomionych aplikacji w dowolnym miejscu i wyświetlania na dodatkowych monitorach tego samego, co na swym monitorze głównym, podczas prowadzenia prezentacji. Ponadto możemy skorzystać z opcji ustawienia wygaszaczy ekranu i tapet na wielu monitorach.

UltraMon charakteryzuje się prostotą użytkowania dzięki obecności dodatkowych funkcji na pasku zadań, a na każdym z nich dostępne są wyłącznie zadania powiązane z aktualnie włączonym monitorem. Dzięki temu po uruchomieniu danej aplikacji będziemy doskonale wiedzieć, na którym ekranie zostanie ona wyświetlona.

Co istotne, UltraMon pozwala na skonfigurowanie ponad 10 monitorów, a nawet większej liczby urządzeń przy użyciu odpowiedniego narzędzia dołączonego do programu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!