r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UltraMon 3.3.0

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

UltraMon to funkcjonalne narzędzie dla użytkowników, którzy podczas codziennej pracy korzystają z kilku monitorów.

Galeria programu

Dzięki programowi UltraMon otrzymujemy możliwość szybkiego przenoszenia okien systemu operacyjnego między monitorami i maksymalizowania ich na wybranym ekranie za pomocą dodatkowych przycisków, zarządzania wieloma aplikacjami, rozmieszczania uruchomionych aplikacji w dowolnym miejscu i wyświetlania na dodatkowych monitorach tego samego, co na swym monitorze głównym, podczas prowadzenia prezentacji. Ponadto możemy skorzystać z opcji ustawienia wygaszaczy ekranu i tapet na wielu monitorach.

UltraMon charakteryzuje się prostotą użytkowania dzięki obecności dodatkowych funkcji na pasku zadań, a na każdym z nich dostępne są wyłącznie zadania powiązane z aktualnie włączonym monitorem. Dzięki temu po uruchomieniu danej aplikacji będziemy doskonale wiedzieć, na którym ekranie zostanie ona wyświetlona.

Co istotne, UltraMon pozwala na skonfigurowanie ponad 10 monitorów, a nawet większej liczby urządzeń przy użyciu odpowiedniego narzędzia dołączonego do programu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.