UltraViewer UltraViewer 6.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraViewer to bezpłatne narzędzie, które pozwala na uzyskanie zdalnego dostępu do innego komputera.

Choć wspomniana operacja może wydawać się skomplikowana, w istocie UltraViewer nie jest programem skierowanym jedynie do zaawansowanych użytkowników. Bardzo prosta obsługa sprawia, że użytek z opisywanego narzędzia zrobią wszyscy zainteresowani. Wystarczy bowiem wpisać swój id oraz hasło, a następnie dane osoby, z którą chcemy się połączyć (tutaj również do wypełnienia są jedynie dwa okienka) i możemy rozpocząć korzystanie z aplikacji.

UltraViewer okazuje się niezwykle przydatny, gdy chcemy wykorzystać go w pracy, w szkole lub w domu. Opcja zdalnego połączenia między komputerami pozwala chociażby prowadzić zajęcia lekcyjne na odległość. Każdy, kto połączy się z hostem będzie mógł zobaczyć wykonywane przez niego operacje, więc nie ma konieczności nagrywania prezentacji, gdyż takowe można przeprowadzić na żywo.

Komunikację między osobami pracującymi z UltraViewer ułatwia wbudowany czat, który można włączyć lub wyłączyć w dowolnym momencie. Pozwala on nie tylko na przekazywanie wiadomości, ale oferuje także możliwość udostępniania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!