r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Universum: War Front udowadnia, że można samemu zrobić wielką grę i jeszcze kogoś nią zainteresować

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Cyril Megem szybciutko uzbierał na Kickstarterze fundusze na grę RTS z elementami MOBA i strzelanki, chociaż wydawało się, że to po prostu jeden z wielu podobnych projektów szukających dofinansowania. Okazało się jednak, że niezależny deweloper nie ma sztabu ludzi, którzy mu pomagają, a za grafikę, rozgrywkę oraz muzykę odpowiada (z małymi wyjątkami) praktycznie sam jeden. Błyskawicznie zyskuje nowych fanów.

Jak mówi pomysłodawca, tytuł czerpie inspiracje z Warhammera, Battlefieldów, Dota oraz filmowej sagi Gwiezdnych Wojen. Jak na budżetowy projekt niesamowite wrażenie robi grafika, a także opcje zabawy. Pokierujemy działaniami różnych wojsk, mogąc wcielić się w dowolną jednostkę i prowadzić walkę bezpośrednio. Boje toczyć się będą na ziemi, pod ziemią, pod wodą, w powietrzu, a także w kosmosie, czyli rozmach jest naprawdę spory. Po 12 miesiącach chałupniczych prac Cyril naprawdę ma się już czym pochwalić, a jeszcze jak wpadną mu teraz konkretne pieniądze... Pierwsza wersja gry powinna pojawić się do końca przyszłego roku. Naturalnie będzie ona aktualizowana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.