UserBenchmark 2.9.7

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UserBenchmark to bezpłatne narzędzie do pomiaru wydajności poszczególnych układów zainstalowanych w komputerze.

Za sprawą UserBenchmark w mniej niż minutę możemy przetestować szybkość działania procesora, karty graficznej, dysku twardego, SSD oraz pamięci przenośnej komunikującej się z pecetem za pośrednictwem złącza USB. Po przeprowadzeniu testu na ekranie pojawia się obszerny raport (można także porównywać wyniki na stronie producenta). Dzięki temu otrzymamy wykaz mocnych i słabych stron wspomnianych układów, co pozwoli ocenić wydajność naszego komputera.

Na oficjalnej stronie UserBenchmark możemy również zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat rozmaitych komponentów, które zostały sprawdzone przy wykorzystaniu tej aplikacji przez użytkowników z całego świata. Witryna jest dostępna w języku angielskim. Z jej poziomu można uzyskać także odnośniki do zagranicznych sklepów, które posiadają w swojej ofercie dane urządzenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!