Usługa chello dostępna we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Pierwsi mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać z szybkiego dostępu do Internetu chello już od dziś.

W chwili uruchomienia usługa chello będzie dostępna dla grupy abonentów UPC Polska w dwóch częściach miasta: na Zakrzowie - na północy i w okolicach ulicy Ślężnej oraz na Hubach i Gaju - na południu. Tym samym mieszkańcy tych rejonów mogą już składać zamówienia i umawiać się na pierwsze instalacje. UPC planuje sukcesywnie poszerzać zasięg usługi - do końca roku liczba mieszkań, w których będzie można korzystać z szybkiego dostępu do internetu ma wzrosnąć do kilkudziesięciu tysięcy.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom we Wrocławiu najlepszy na rynku dostęp do internetu dla klientów indywidualnych. Pakiety, jakie oferujemy, zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających internautów oraz tych, którzy korzystają z Sieci mniej intensywnie, a doceniają wygodę, jaką zapewnia stałe szerokopasmowe łącze. Mamy nadzieję, że dzięki chello nasi klienci odkryją bogactwo możliwości, jakie oferuje internet - powiedział Simon Boyd, Dyrektor Generalny UPC Polska.

Chello juz działa w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie i Lublinie. Więcej informacji na temat usługi znaleźć można na stronie www.upc.pl.

© dobreprogramy
s