VUPlayer VUPlayer 4.10

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VUPlayer to lekki i minimalistyczny odtwarzacz muzyki dla Windows, który oferuje wsparcie dla plików w najpopularniejszych formatach – m.in. MOD, MTM, S3M, XM, IT, MO3, MP3, MP4, MPC, OGG, FLAC, APE, WV, AIFF, WMA, WAV oraz MIDI. Obsługuje on również odtwarzanie płyt Audio-CD.

Aplikacja stworzona została z dużym naciskiem na prostotę, dlatego też oferuje w większości jedynie niezbędne funkcje do wygodnego odtwarzania muzyki. Główne okno programu poza panelem nawigacyjnym i listą odtwarzania zawiera drzewo z zawartością biblioteki oraz obszar, w którym wyświetlimy np. oscyloskop, analizator widma czy okładkę albumu.

VUPlayer bardzo dobrze radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików, jak również zawierających tysiące utworów playlisty. Dysponuje wsparciem dla skrótów klawiszowych, które usprawnią obsługę odtwarzacza, a także oferuje funkcje normalizacji dźwięku (ReplayGain).

Twórca udostępnił aplikację w standardowej formie do instalacji, jak również w formie przenośnej (portable), która gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!