reklama

Vectir Free 4.1.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vectir Free to darmowa edycja ciekawego narzędzia, które pozwala sterować systemem operacyjnym oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem za pośrednictwem smartfona.

Program oferuje możliwość sterowania komputerem za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub portu podczerwieni. Wystarczy, że zainstalujemy na komputerze Vectir Free a na urządzeniu mobilnym odpowiednią aplikację kliencką tego producenta. Dzięki wbudowanym rozszerzeniom możliwe jest sterowanie m.in. oprogramowaniem do obsługi plików audio/wideo oraz prezentacji multimedialnych.

Producent udostępnia aplikacje klienckie dla urządzeń mobilnych z systemem Android, Windows, BlackBerry oraz wkrótce również iOS.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 03.11.2015 21:13

@brzecccy999 (niezalogowany): http://www.vectir.com/ ttuaj wybierasz smartphona i pobierasz ze stroni albo w market wpisujesz

  #1 30.10.2015 20:10

jak nazywa sie ta apka na smartfona ?

reklama