Victoria Victoria 5.34

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Victoria to kierowane do doświadczonych użytkowników, rozbudowane narzędzie przeznaczone do diagnostyki dysków twardych zamontowanych w komputerze.

Oferowane w obrębie programu funkcje umożliwiają przeprowadzenie dokładnej analizy nośnika danych, dostarczają szczegółowych informacji o wybranym dysku twardym (technologia S.M.A.R.T), a także pozwalają sprawdzić wydajność urządzenia. Victoria posiada wbudowany edytor HEX i umożliwia manipulowanie wieloma zaawansowanymi opcjami HDD. Wśród nich znajdziemy m.in. parametry pozwalające wyciszyć urządzenie. Przy użyciu programu przeprowadzimy również niskopoziomowe formatowanie nośnika.

Program Victoria udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!