VidCutter 5.5.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VidCutter to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program do przycinania filmów i łączenia fragmentów filmu w jedną całość. Można z jego pomocą powycinać interesujące ujęcia z długiego filmu z dokładnością do klatki albo połączyć kilka ujęć w jeden dłuższy film.

VidCutter pozwala załadować jeden film na raz, odtworzyć go i oznaczyć punkty rozpoczęcia się i zakończenia kolejnych klipów. Co ciekawe, kolejne fragmenty mogą nachodzić na siebie – zostaną wyeksportowane jako osobne pliki.

Po wybraniu kilku fragmentów filmu wyeksportowane zostaną osobno te fragmenty oraz jeden film, składający się z tych wybranych fragmentów. Do eksportowanych klipów można dołożyć pliki z zewnątrz, można też zmieniać ich kolejność przed eksportem filmu.

Podział filmu można zapisać jako projekt i dokończyć pracę po ponownym uruchomieniu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hins   7 #3 10.02.2018 14:46

Program jest Open Source i jest dostępny również na linuksa Ubuntu i Mint!!!

Autor edytował komentarz w dniu: 10.02.2018 14:47
  #2 06.12.2017 23:12

@Miro111 (niezalogowany): win 7 64 bit-działa wyśmienicie

  #1 28.11.2017 13:11

Pod win7 program się nie uruchomił, spróbowałem wersję na linuxa i efekt ten sam. Ktoś to cudo uruchomił?