VidShot Capturer VidShot Capturer 1.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VidShot Capturer to bezpłatne i niewielkie narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z pulpitu. Aplikacja pozwala w szybki i wygodny sposób przechwytywać obraz całego ekranu lub jego wybranej części, a następnie zapisać go do odpowiedniego pliku w formacie AVI.

Program VidShot Capture doskonale nadaje się do tworzenia wideo poradników i recenzji oraz różnych prezentacji do szkoły lub pracy. Jego interfejs jest prosty i czytelny oraz co najważniejsze znajdziemy w nim tylko i wyłącznie podstawowe narzędzia wspomagające nagrywanie sekwencji wideo.

Aplikacja umożliwia przechwytywania obrazu z całego pulpitu, określonego obszaru ekranu lub z wybranego okna. Warto również wspomnieć o tym, że zawsze nagrywa obraz w bardzo wysokiej jakości. Użytkownik może nagrać sekwencje wideo z pulpitu, ustawiając odpowiednią szybkość klatek na sekundę (Frame rate) i wybierając domyślny katalog, w którym zostanie on utworzony. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk Start, rozpoczynający przechwytywanie obrazu z pulpitu, a klawiszem F9 zatrzymujemy cały proces nagrywania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!