VideoProc VideoProc 4.1

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program

VideoProc to zestaw przydatnych narzędzi, dzięki którym łatwo i szybko wykonamy rozmaite operacje na materiałach wideo i nie tylko. Program umożliwia edytowanie filmów, konwertowanie DVD, pobieranie treści z internetu oraz rejestrowanie obrazów i dźwięków.

Wideo

Za pomocą VideoProc będziemy mogli na przykład przyciąć, obrócić, wykadrować, podzielić, połączyć i skompresować wybrane filmy, korzystając z bardzo prostego w obsłudze interfejsu użytkownika. Wśród wspieranych formatów plików znajdziemy między innymi MKV, MOV, WMV, HEVC i H.264. Tak przygotowane materiały odtworzymy na komputerze lub za pomocą rozmaitych urządzeń przenośnych (nie tylko smartfonów i tabletów, ale również konsol).

DVD

VideoProc zawiera również konwerter filmów DVD i pozwala na tworzenie kopii zapasowych wspomnianych nośników. Warto skorzystać z tej opcji, by wykonać back-up najważniejszych materiałów wideo (np. nagrań pochodzących z ważnych uroczystości).

Pobieranie

Wbudowany downloader umożliwia pobieranie materiałów wideo i utworów muzycznych z ponad 100 najpopularniejszych stron internetowych (np. YouTube, Facebook czy Instagram). Wystarczy wkleić odnośnik do wybranej treści, określić jakość pobieranego pliku i kliknąć przycisk „download”. Co ciekawe, poza opcją ściągania pojedynczych materiałów istnieje także opcje pobierania całych list odtwarzania.

Nagrywanie

VideoProc może posłużyć jako aplikacja do nagrywania obrazu i dźwięku. Za pomocą tego narzędzia zarejestrujemy naszą aktywność na pulpicie komputera, film z kamery internetowej oraz ścieżkę audio z mikrofonu.

Najważniejsze cechy VideoProc:

  • zawiera prosty w obsłudze edytor wideo
  • pozwala na konwertowanie filmów DVD do popularnych formatów
  • umożliwia pobieranie filmów i piosenek z ponad 100 różnych serwisów
  • specjalne narzędzie do rejestrowania obrazu i dźwięku (także z kamery internetowej)
  • darmowa wersja próbna

Udostępniona została bezpłatna wersja programu VideoProc 3.3.0.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!