Vimeo Vimeo

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vimeo to oficjalny klient popularnego serwisu wideo o takiej samej nazwie, stworzony dla platformy Android. Podobnie do konkurencyjnego YouTube, również ta aplikacja pozwala nie tylko na oglądanie filmów, ale również zarządzanie kontem w serwisie internetowym i używanie go bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Po zalogowaniu do serwisu z poziomu aplikacji, możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, a następnie ich publikowanie w serwisie Vimeo. Aplikacja oprócz tego daje dostęp do najpopularniejszych materiałów, oraz przeglądania wcześniej przesłanych danych. Jeżeli użytkownik wykorzystuje mechanizm subskrypcji, dzięki jednej z opcji będzie w stanie szybko je przejrzeć, podobnie jak filmy z listy ulubionych. Nie zabrakło również możliwości powrócenia do klipów z listy tych oznaczonych wcześniej jako „do obejrzenia później”.

Na stronach z filmami, oprócz oczywiście ich odtwarzania możliwe jest przeglądanie komentarzy innych użytkowników, samodzielne zabranie udziału w dyskusji, a także podzielenie się nagraniem ze znajomymi poprzez systemowy mechanizm udostępniania. Oprócz filmów dostępnych w bazie internetowej, aplikacja pozwala na uruchamianie tych zapisanych w pamięci urządzenia. Aplikacja jest udostępniana za darmo, niestety nie jest dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!