r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Virtu GigaCon 2008 - o wirtualizacji w październiku

Strona główna Aktualności

21 października w warszawskim hotelu Airport Okęcie odbędzie się pierwsza edycja konferencji Virtu GigaCon 2008 w całości poświęconej tematyce wirtualizacji serwerów, tabletów i pamięci masowych, także w kontekście bezpieczeństwa. Na otwartych prelekcjach będzie można dowiedzieć się również, jak usprawnić, zautomatyzować i poddać standaryzacji działania związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Konferencja skierowana jest do szerokiego gremium odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie wirtualizacji.

Udział w Virtu GigaCon jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji. Tam również znaleźć można szczegółową agendę spotkania. Serwis TechIT jest partnerem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.