VirtualDub2 VirtualDub2 build 43803

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VirtualDub2 (wcześniej VirtualDub FilterMod) to rozszerzona edycja popularnego VirtualDuba, która obsługuje kodowanie wideo w standardzie H.264, zawiera optymalizacje pod kątem wydajności i skupia w sobie szereg przydatnych pluginów.

Pod względem obsługi i oferowanego interfejsu graficznego narzędzie nie różni się niemal w ogóle od swojego pierwowzoru. VirtualDub2 wspiera takie typy plików jak MPG, WOV, M2V, MPEG, MPV, VDR, AVI, DIVX i wiele innych, dając m.in. możliwość zapisywania poszczególnych klatek do plików graficznych, wyodrębniania audio do plików dźwiękowych, łączenia i dzielenia materiałów wideo, kompresji z wykorzystaniem wielu filtrów czy nakładania na obraz podstawowych filtrów (rozmycie, wyostrzenie itp.).

VirtualDub2 wprowadza obsługę większej ilości formatów wideo i oferuje wsparcie dla kodowania w standardzie H.264. Zapewnia kompatybilność z sekwencjami TIFF, obsługuje znaczniki do manipulowania wideo, oferuje dodatkowe opcje nawigacji i edytor skryptów, który pozwala automatyzować zadania. Twórcy zoptymalizowali również niektóre algorytmy co przełożyło się na wzrost wydajności aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!