r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Studio 2010 RC do pobrania dla wszystkich

Strona główna Aktualności

Wczoraj informowaliśmy o udostępnieniu posiadaczom subskrypcji MSDN wersji Release Candidate środowiska programistycznego Visual Studio 2010 i .NET Framework 4. Dzisiaj oba produkty zostały udostępnione dla wszystkich użytkowników i można je pobrać z publicznej strony MSDN.

Wersja RC Visual Studio to przede wszystkim poprawa wydajności. Naprawiono większość błędów związanych z szybkością działania produktu i jego stabilnością. Drobnych zmian doczekał się również interfejs użytkownika. Przypomnijmy, że w wydaniu 2010 jest on generowany przy użyciu Windows Presentation Foundation. W wersji RC został zoptymalizowany, przez co działa szybciej. Microsoft prosi wszystkich testerów o zgłaszanie opini, błędów i sugestii, zarówno poprzez wiadomości e-mail, jak i w serwisie Twitter. To ostatni moment na wprowadzenie ewentualnych zmian w nowej wersji środowiska. Planowany termin ukończenia Visual Studio 2010 to 12 kwietnia.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z filmem udostępnionym w serwisie Channel 9, w którym Jason Zander, dyrektor generalny projektu, omawia proces tworzenia Visual Studio 2010 i prezentuje nową wersję środowiska programistycznego w akcji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.