r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vivaldi 1.10.867.38

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vivaldi to zupełnie nowa przeglądarka internetowa, stworzona przez jednego z byłych szefów Opery. Program ten kierowany jest do zaawansowanych i wymagających użytkowników.

Galeria programu

Choć Vivaldi jest produktem nowym i dopiero się rozwija, już znajdziemy w nim funkcje, których konkurencja nie ma i raczej mieć nie będzie. Można w niej skorzystać z gestów myszy, notatek, menedżera zakładek, menedżera pobierania, menedżera procesów oraz paska bocznego, w którym można umieścić swoją ulubioną stronę i skrótów.

W Vivaldim można przeglądać strony w kartach i skorzystać z historii ostatnio zamkniętych kart, stosów kart z kafelkowym podglądem oraz możliwości oznaczania kart kolorami. Na kartach pojawiać się będą symbole informujące o ładowaniu stron w tle, niewyświetlonych stronach oraz wskaźniki postępu ładowania. Strony można także zachowywać w przypiętych kartach.

5 marca pojawił się pasek zakładek, ładowanie obrazków na żądanie oraz nawigacja „przestrzenna”. Vivaldi może uruchamiać wtyczki i ładować obrazy na żądanie, importować osobiste dane z innych programów, powiększać elementy interfejsu i pracować na ekranach HiDPI.

Mamy także możliwość odtwarzania materiałów HTML5 zakodowanych przez H.264, pełną obsługę rozszerzeń i określania lokalizacji użytkownika, płynne przewijanie oraz okno przeglądania prywatnego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Vivaldi 1.10 dostępny: nowości dla deweloperów i w szybkim wybieraniu

40
OPROGRAMOWANIE 15.06.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dostępna jest już nowa wersje budzącej duże zainteresowanie przeglądarki internetowej Vivaldi, oznaczona numerem 1.10. Ostatnie kilka wydań nie rozpieszcza nas już tyloma nowościami co pierwsze wersje. Trudno się jednak dziwić – Vivaldi dzisiaj to już nie raczkujące przedsięwzięcie, które wiele ma do nadrobienia, lecz pełnoprawna, sprawna i rozbudowana przeglądarka internetowa. W wersji 1.10 pojawiły się nowości na stronie szybkiego wybierania. Odtąd w miniaturze nie trzeba już tylko liczyć na automatycznie wczytany przez przeglądarkę obrazek ze zrzutem strony – po kliknięciu na miniaturę…

Vivaldi 1.10 z obsługą rozszerzeń dla karty szybkiego wybierania

13
OPROGRAMOWANIE 09.05.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ciągu ostatnich kilku tygodni rozwój Vivaldiego nieco zwolnił – nic dziwnego, przeglądarka nie jest już beniaminkiem, lecz wszechstronnym programem, który sprawdzi się w codziennej pracy i wielu innych zastosowaniach. W ostatnim czasie ukazały się dwie kolejne migawki kolejnego wydania. Wielu użytkowników przeglądarki entuzjastycznie powita wiadomość, że testowy Vivaldi 1.10 obsługuje już rozszerzenia, które modyfikują zawartość strony szybkiego wybierania. Wystarczy aktywować tę funkcję w ustawieniach kart („Control by Extension”), by zewnętrzne programy, z jakich często korzysta się np.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
zyzio9   1 #9 20.04.2017 16:21

Testuje ją zobaczymy czy jest fajna

Meszuge   16 #8 30.03.2017 11:20

"Program ten kierowany jest do zaawansowanych i wymagających użytkowników" - a, przepraszam... zaawansowanych, w czym?

Domker   7 #7 30.11.2016 20:45

Jak ktoś ma ustawioną zmianę koloru motywu w zależności od strony to jest fajny bug. Można z przeglądarki zrobić choinkę.
https://www.youtube.com/watch?v=J-R7i7HhoIs

  #6 28.11.2016 10:08

Czy jest synchronizacja zakładek i ustawień jak w Firefoksie

FreeWare_RK   21 #5 08.10.2016 13:16

@moongoose: Jestem tego samego zdania o chrome.

Autor edytował komentarz w dniu: 08.10.2016 13:17
moongoose   5 #4 06.06.2016 20:14

Używam tej wersji - 1.3.501.6 - wreszcie Vivaldi nie robi żadnych "numerów". Przetestuję jeszcze parę dni i jeżeli nie będzie niespodzianek to zostanie moją główną przeglądarką. Moim zdaniem jej największym plusem jest szybkie wczytywanie stron, mam jeszcze Chrome na pokładzie, ale staje się coraz bardziej mułowaty, więc chyba pójdzie do kosza.
Pozdrawiam

P.S. Link jest do wersji 1.3.501.6 a nie do tej, która jest w tytule

Autor edytował komentarz w dniu: 06.06.2016 21:08
  #3 21.02.2016 21:57

Dobra przeglądarka. Na starcie trochę odstrasza jaskrawy interfejs (spokojnie- wszystko można ustawić). Przydałaby się norma lista zakładek i więcej opcji w ustawieniach prywatności. Przez silnik Blink Vivaldi chodzi ociężale na starych komputerach.

  #2 17.12.2015 15:24

Wkurza trochę agresja tej przeglądarki. Takie zachowanie egocentryczki. Wszędzie jej pełno w systemie. Wszystko chce otwierać i zajmować. Zawłaszczyła całkowicie Chromium dodatkowo przywlekła dwa robale i nie mogłem się pozbyć natrętnych reklam i okienek. Zaraziła nawet Opere. Odinstalowałem i mam spokój.

  #1 03.11.2015 22:19

Mam głupie pytanie: czy po wydaniu 1.0 Vivaldi będzie dostępne także w wersji 64-bitowej?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.