VoxBox

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

VoxBox to program do aranżacji wnętrz udostępniany bezpłatnie przez producenta mebli VOX.

Aplikacja umożliwia zaprojektowania każdego wnętrza od "zera" do kompletnego projektu w kilku prostych krokach. W pierwszym z nich, VoxBox pozwala na zdefiniowanie wymiarów, kształtu i kolorów pomieszczenia - na tyle dokładne, że można nawet wybrać kształt sufitu (jednostronne lub obustronne "skosy"). Następnie możemy na powierzchnię nanieść drzwi, okna, grzejniki i rozpocząć projektowanie.

Tak jak w przypadku innych narzędzi udostępnianych przez producentów mebli, wybierać możemy tylko z katalogu mebli oferowanych przez firmę VOX. Trzeba jednak przyznać, że ich gama jest imponująca i jest w czym wybierać. Dostępne są meble do pokoju dziennego, sypialni, gabinetu itd.

Bardzo dużym atutem programu jest świetny moduł do wizualizacji 3D - choć nie tak zaawansowany jak w przypadku programu ALNO Kitchen Planner to i tak dużo lepszy niż w przypadku Furnish Pro i bliźniaczych. Gotowy projekt wraz z listą zakupów możemy naturalnie na koniec wydrukować.

Uwaga!

  • Program nie jest obecnie dostępny do pobrania.

Uwaga!

  1. W przypadku problemów z instalacją w systemie Windows Vista i Windows 7 należy uruchomić instalator jako administrator.
  2. Macromedia Shockwave Player udostępniamy do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów, w przypadku wykrycia brak Macromedia Shockwave w systemie program powinien automatycznie pobrać go z Internetu.
  3. Listę salonów meblowych VOX można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!