VoxInvader 1.1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak wyglądałoby przeniesienie mechaniki rozgrywki z klasycznego hitu Space Invaders do Minecrafta, to koniecznie sprawdźcie bezpłatną grę VoxInvaders. W kanciastych realiach przyjdzie tutaj pokierować obroną świata przed atakami obcych z kosmosu. Wszystko w charakterystycznej oprawie graficznej, z obiektami złożonymi z wokseli, czyli takich pikseli w 3D. Zabawa jest dużo trudniejsza.

Czołgiem strzelającym do najeźdźcy kierujemy już nie tylko na boki, ale poruszamy się po dostępnym obszarze na wszystkie strony. Ponieważ wróg jest kilkadziesiąt metrów nad nami, przy oddawaniu strzałów warto zwracać uwagę na przesuwające się cienie. Unikać należy przy tym oczywiście ataków nieprzyjaciół, ale nie tylko. Lasery tworzą kratery, a wpadnięcie w nie także oznacza utratę życia. Tych mamy ograniczoną liczbę.

Tryb główny to mierzenie się z kolejnymi falami obcych w kolejnych, dość różnorodnych miejscach. Poza tym dostajemy zabawę dowolną, gdzie sami dobieramy scenerię, liczbę dostępnych do zmarnowania czołgów, a także rzędów atakujących, z podziałem na odmienne rodzaje jednostek. Przepięknie prezentują się wszelkie wybuchy, zasypujące ekran cząsteczkami, a muzyka w tle również wypada bardzo dynamicznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!