r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vyatta w serwerowni i w domu

Strona główna Aktualności

Prezentujemy sesję Wojtka Kowasza - znanego na łamach serwisu jako Docent - nagraną przy okazji HotZlotu 2010.

Tematem prezentacji Wojtka jest Vyatta - bezpłatna wersja specjalistycznej dystrybucji Linuksa przeznaczona do obsługi routerów i innych elementów infrastruktury sieciowej. Wojtek pokazuje zastosowanie Vyatty w naszej serwerowni oraz biurze i demonstruje, jak szybko skonfigurować ją do obsługi prostej sieci domowej. Do prezentacji włączają się także: na początku Michał Pindych, przedstawiciel oficjalnego partnera Vyatty na polskim rynku - firmy Techniserv, która świadczy usługi wspomagające biznesowe zastosowania Vyatty oraz pod koniec Tomek Bryja, który zdradza nieco kulisów działania naszej infrastruktury wirtualizacyjnej.

This text will be replaced

Zapis prezentacji dostępny jest również do pobrania i obejrzenia online w lepszych jakościach. Polecamy pozostałe sesje z tegorocznego HotZlotu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.