r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W wyszukiwarce Google znajdziesz teraz także prywatne dane

Strona główna AktualnościINTERNET

Google nie zwalnia kroku implementując w swojej wyszukiwarce kolejne funkcje. Nie tak dawno wspominaliśmy o trafiających do niej informacjach o wydarzeniach oraz nowych algorytmach, a już teraz mamy do czynienia z kolejną nowością. W Google pojawia się właśnie nowa zakładka Osobiste, która obok wyników wyszukiwania z Sieci, zdjęć, filmów i innych, wyświetli również nasze prywatne dane, między innymi z Gmaila, Map oraz Zdjęć Google.

To rozwiązanie, które może znacznie przyspieszyć wyszukiwanie przez nas maili, fotografii, bądź miejsc, które wcześniej odwiedziliśmy. Wszystkie te informacje są teraz agregowane w jednym widoku, który wystarczy przewinąć w pionie, by odkryć kolejne wyniki wyszukiwania. Podgląd Osobistych nie jest jednak domyślnie aktywny i widoczny na pasku. Aby go wyświetlić, trzeba rozwinąć menu Więcej i dopiero tam wybrać opisywaną opcję.

Możliwe jest przy tym, że funkcja nie będzie na tę chwilę dostępna u wszystkich użytkowników, bo jak donoszą źródła, Google wprowadza ją do wyszukiwarki powoli. Nie są również znane żadne dodatkowe szczegóły, które pozwoliłyby przypuszczać o dalszej przyszłości nowej opcji i o tym, czy będzie jeszcze dodatkowo rozbudowywana.

r   e   k   l   a   m   a

Zakładka Osobistych wyników wyszukiwania trafia również do mobilnej wersji strony. Tutaj także jak na razie nie należy się obawiać, jeśli od razu nie będzie widoczna – być może znaleźliśmy się wśród użytkowników, którzy otrzymają nowość w późniejszym terminie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.