WP SportoweFakty WP SportoweFakty version 3.2.2

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

WP SportoweFakty to aplikacja dla fanów sportu, którzy chcą być zawsze na bieżąco z informacjami i tabelami wyników. Aplikacja kierowana jest przede wszystkim do miłośników piłki nożnej, ale nie brak tu tabel z wynikami z turniejów w innych dyscyplinach.

Aplikacja sportowa od Wirtualnej Polski skupia wiadomości ze świata piłki nożnej z różnych krajów, siatkówki, koszykówki, sportów motorowych, sportów zimowych (skoki, hokej, narciarstwo alpejskie), sporty walki (boks, UFC, KSW, FEN, xCage, DSF), tenis, piłka ręczna, lekkoatletyka, kolarstwo, pływanie, rugby, snooker, tenis stołowy, kolarstwo, wioślarstwo i alpinizm. Znajduje się tu również dział poświęcony Olimpiadzie w Rio 2016.

Program oferuje najnowsze informacje oraz wyniki, dostarczając powiadomienia w trybie push. Znajdziemy w niej także galerie zdjęć, materiały wideo, tabele ligowe i terminarze rozgrywek. W wielu przypadkach można też śledzić przebieg meczów na żywo, dzięki relacjom przygotowywanym przez redakcję sportową Wirtualnej Polski. Treści dostępne w aplikacji możemy komentować oraz udostępniać je na portalach społecznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!