Wakacyjna Symfonia

Strona główna Aktualności

O autorze

Sage Symfonia - jeden z największych polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, przygotował specjalną wakacyjną ofertę dla dotychczasowych użytkowników oraz nowych klientów.

W tegoroczne wakacje program Handel Premium oferowany jest po obniżonej cenie, a jest zakup jest dodatkowo premiowany 15% zniżką przy rozszerzeniu licencji o kolejne stanowiska. Oprócz tego, Sage Symfonia oferuje atrakcyjne rabaty w wysokości aż 20% dla tych, którzy zakupią rozbudowę posiadanych już programów o następne stanowiska, czy nowe moduły lub też kupują jednorazowo więcej programów.

W wakacje Sage Symfonia wprowadza też nową usługę SYMFOpakiet plus - roczny płatny abonament na usługi aktualizacji i wsparcia technicznego, którego cena jest mniejsza niż przy wykupieniu obu wymienionych usług osobno. Jej nabywca ma zapewnioną roczną gwarancję na dostarczanie aktualnych wersji oprogramowania, z wszelkimi najnowszymi zmianami prawnymi i funkcyjnymi udogodnieniami oraz pełne wsparcie techniczne w zakresie obsługi programów.

Pożegnaj stary, dobry DOS! - W tegoroczne wakacje zachęcamy do ostatecznego rozstania się z DOS-em. Zmiany są nieuniknione, więc po co ryzykować. A to jest dobry okres na wprowadzenie nowych rozwiązań biznesowych i technologicznych - mówi Jolanta Potaś, z-ca dyrektora marketingu Sage Symfonia. Aby przekonać do przejścia na platformę Windows, wspólnie z firmą Hewlett Packard, czołowym światowym producentem komputerów osobistych, przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Proponujemy firmom korzystającym dotychczas z oprogramowania w systemie DOS zakup oprogramowania SYMFONIA Premium z 30% rabatem, jak i dogodne sposoby płatności. W ramach tej akcji wybrane komputery HP (desktopy i notebooki), można nabyć po bardzo atrakcyjnych cenach już od 1999 zł netto za zestaw z monitorem LCD. Dodatkowo Klient ma zapewnione preinstalacje systemu Windows i oprogramowania SYMFONIA, jak też szkolenia w naszych nowo powstałych Centrach Edukacyjnych SYMFONII - wyjaśnia Jolanta Potaś.

Również w linii Forte przygotowano na wakacje atrakcyjne warunki zakupu i dogodne formy płatności. Nabywcy oszczędzają więcej, kupując więcej - do 20% na zakup większej liczby stanowisk Systemu Forte. Natomiast na Klientów, którzy zdecydują się zmienić oprogramowanie innych firm na SYMFONIĘ czeka 20% rabat.

W trakcie nadchodzących wakacji Sage Symfonia zaprasza też do udziału w seminariach, połączonych z wykładami ekspertów.

© dobreprogramy
s