NAVITEL SOLAR CAR BT – słuchawka Bluetooth, którą naładujesz energią słoneczną

NAVITEL prezentuje nowy dodatek dla kierowców, fot. Pixabay
NAVITEL prezentuje nowy dodatek dla kierowców, fot. Pixabay
Redakcja

19.11.2019 17:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

NAVITEL wprowadza na rynek nowy dodatek dla kierowców. Jest to słuchawka Bluetooth SOLAR CAR BT, którą można ładować przy wykorzystaniu energii słonecznej.

NAVITEL SOLAR CAR BT to wielofunkcyjna słuchawka bluetooth, kompatybilna z telefonem komórkowym oraz innymi urządzeniami. Akcesorium umożliwia odtwarzanie muzyki - wystarczy tylko uruchomić odtwarzacz multimedialny na smartfonie. SOLAR CAR BT wspiera protokoły HSP/HFP/ A2DP/AVRCP. Menu może być kontrolowane za pomocą głosu.

  • NAVITEL SOLAR CAR BT, fot. materiały prasowe.
  • NAVITEL SOLAR CAR BT, fot. materiały prasowe.
[1/2] NAVITEL SOLAR CAR BT, fot. materiały prasowe.

Czas czuwania urządzenia wynosi 16 godzin. Maksymalny dystans rozmów to 10 metrów. Główne funkcje słuchawki: odbieranie lub odrzucanie połączeń przychodzących, ponowne wybieranie numeru (z ostatniego połączenia), zawieszanie połączeń, powiadomienia głosowe, odtwarzanie muzyki oraz parowanie z dwoma urządzeniami. Sprzęt wykonano z tworzywa ABS.

„Słuchawka bluetooth NAVITEL SOLAR CAR BT to urządzenie stworzone z myślą o kierowcach, którzy nieustannie podróżują i potrzebują stałego kontaktu ze znajomymi lub współpracownikami. Nie od dziś wiadomo, jak niebezpieczne jest korzystanie ze smartfonów podczas jazdy, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu tego akcesorium do regularnego portfolio marki. Niewątpliwym atutem słuchawki jest możliwość parowania sprzętu z dwoma urządzeniami. Dodam, że wyraz „SOLAR” w nazwie nie wziął się znikąd – urządzenie oferuje bowiem opcję ładowania słonecznego, przy użyciu dołączonej do zestawu stacji. Słuchawka otwiera zupełnie nową kategorię produktową w naszej ofercie. W przyszłości planujemy rozbudowę portfolio o kolejne, innowacyjne modele” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

NAVITEL SOLAR CAR BT w stacji ładowania, fot. materiały prasowe.
NAVITEL SOLAR CAR BT w stacji ładowania, fot. materiały prasowe.

W zestawie z urządzeniem znajdują się: stacja ładująca, kabel micro-USB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna. Pełna specyfikacja produktu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej producenta. Słuchawka NAVITEL SOLAR CAR BT jest już dostępna w sklepach z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena akcesorium - 129 złotych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)