Wake N Shake Wake N Shake

Strona główna iOS Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wake N Shake to ciekawy budzik, który do wyłączenia alarmu wymaga energicznego potrząsania smartfonem do czasu, aż pasek postępu osiągnie 100%.

Aplikacja pozwala ustawić pojedyncze alarmy, a także zaplanować harmonogram na cały tydzień. Oprócz dźwięku alarmu, możemy aktywować wibracje oraz intensywne migotanie podświetlenia ekranu i flesza aparatu. Niewątpliwie sposób wyłączania budzika potrafi skutecznie postawić na nogi. Według autorów aplikacja jest bezlitosna dla śpiącego. Dodatkowo nie ma możliwości ściszenia głośności podczas emisji dźwięku alarmu.

W Wake N Shake do wyboru mamy 24 różne dźwięki budzika. Obsługiwany jest także czujnik światła. Jeśli położymy telefon wyświetlaczem do dołu to automatycznie się wygasi. Ciekawą funkcją jest możliwość zdobywania różnych poziomów w potrząsaniu telefonem, a nasze osiągnięcia możemy na bieżąco monitorować z poziomu aplikacji.

Wake N Shake ma ładny, minimalistyczny interfejs, który zachęca do korzystania z budzika. Aplikacja jest płatna, można ją zakupić w AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!