Wake N Shake 4.65

Strona główna iOS Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wake N Shake to ciekawy budzik, który do wyłączenia alarmu wymaga energicznego potrząsania smartfonem do czasu, aż pasek postępu osiągnie 100%.

Aplikacja pozwala ustawić pojedyncze alarmy, a także zaplanować harmonogram na cały tydzień. Oprócz dźwięku alarmu, możemy aktywować wibracje oraz intensywne migotanie podświetlenia ekranu i flesza aparatu. Niewątpliwie sposób wyłączania budzika potrafi skutecznie postawić na nogi. Według autorów aplikacja jest bezlitosna dla śpiącego. Dodatkowo nie ma możliwości ściszenia głośności podczas emisji dźwięku alarmu.

W Wake N Shake do wyboru mamy 24 różne dźwięki budzika. Obsługiwany jest także czujnik światła. Jeśli położymy telefon wyświetlaczem do dołu to automatycznie się wygasi. Ciekawą funkcją jest możliwość zdobywania różnych poziomów w potrząsaniu telefonem, a nasze osiągnięcia możemy na bieżąco monitorować z poziomu aplikacji.

Wake N Shake ma ładny, minimalistyczny interfejs, który zachęca do korzystania z budzika. Aplikacja jest płatna, można ją zakupić w AppStore.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
30.11.2015  •  Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy