r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

War Rock

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

War Rock to nastawiona na multiplayer sieciowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby.

Akcja gry toczy się na terenie fikcyjnego państwa Derbaran na Bliskim Wschodzie i jest wpleciona w rzekomy konflikt wojenny pomiędzy dwoma wyspecjalizowanymi jednostkami piechoty. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki gracz przystępuje do jednej z tych grup i rozpoczyna walkę w obronie jej wartości i ideałów.

Walki rozgrywają się na 3 zestawach zróżnicowanych pod względem wielkości map. W zależności od ich wielkości ustalane są zarówno tryby rozgrywki jak i zadania, które otrzymujemy do wykonania. Istnieje także możliwość zmiany klasy postaci w trakcie trwania gry jeśli uznamy, że ta nie jest adekwatna do konkretnej misji.

Korzystając z dostępnego arsenału, w skład którego oprócz broni ręcznej wchodzą również pojazdy bojowe, helikoptery, samoloty czy nawet łodzie, staramy się jak najskuteczniej zadawać rany przeciwnikom i systematycznie eliminować ich z gry gromadząc przy tym cenne punkty doświadczenia.

War Rock prezentuje bardzo dynamiczną rozgrywkę. Niejednokrotnie bywa, że powracając do gry po nie udanym starciu z przeciwnikiem, nawet nie zdążymy dokonać wyboru broni, gdy ponownie musimy zaczynać od nowa ;-). Spora grywalność i dobra oprawa audiowizualna z pewnością zapewnią wiele godzin dobrej zabawy.


Uwaga:

W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw pobrać specjalny menadżer pobierania i instalacji gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 10.03.2013 08:43

Sami jestescie beznadziejni , pograjcie z dwa tygodnie i zobaczie sobie jak naprawde sie gra !!!
Gra warta polecenia , gram juz jakis roczek i jest super .
Jezeli chcecie poczuc naprawde jak na prawdziwej bitwie to jest cos dla was .

  #5 19.11.2012 10:52

Grałem w nią to jest beznadzieja gorszej grafiki nikt nie widział ale warrock inna wersja bo jest taka ma grafikę na + ale to strata czasu ściągać warrock tę wersję, zdecydowanie wolę tan tą, ale za to polecam Black Shot na prawde rozbudowana mapa świetna taktyka multiplayer i wiele wiele atrakcj jeśli chodzi o Black Shot. I nic więcej nie dodam.

matrix68   4 #4 01.09.2012 17:22

Witam, ja właśnie mam zamiar tę grę pobrać.
Ale wiem jedno (albo i więcej) że grafa się nie liczy tylko grywalność. Lagi i cheaterzy słabiej się liczą (lepiej ich unikać to nie zabawią się ;-)) a najważniejsze że dużo ludzi gra przez to możemy znaleźć nie jeden serwer :-) aha potwierdzę to za miesiąc

Aha a ty tomkap to baba jesteś, kto jest taki żeby grafa była ładna jak biżuterie

Ps. bez urazy :-)

  #3 13.05.2012 22:08

Gra słaba. Po tygodniu lub dwóch wchodzi się w monotonność. Z gry już nie oczekujemy dobrej zabawy a ustawiamy się na coraz to lepsze statystyki. Ogólnie dużo cheaterów, kiedyś lagi (nie wiem jak jest teraz) i mnóstwo dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi. Nie polecam, gra bez przyszłości.

  #2 12.05.2012 16:16

No i dobrze. Zalacz sobie nadzwyczaj grywalne cal of duty czy cos rownie ladnego.

tomkap   2 #1 11.05.2012 20:20

Dla mnie grafika jest beznadziejna dlatego nie zagram ale to kwestia gustu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.