r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Waze Social GPS Maps & Traffic

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja

Waze Social GPS Maps & Traffic to nawigacja samochodowa, w której bardzo ważną rolę odrywa społeczność użytkowników. To oni dbają o to aby baza punktów POI i informacji o drodze byłą aktualna.

Projekt okazał się na tyle ciekawy, że w pewnym momencie został przejęty przez firmę Google, która obecnie czuwa nad jego rozwojem. Aby skorzystać z aplikacji nie należy posiadać żadnego konta. Warto jednam je założyć. W tym celu możemy zalogować się za pomocą konta Facebook, bądź też stworzyć je ręcznie. Choć Waze jest pełnoprawną nawigacją, w tym z obsługą punktów pośrednich, to swój sukces zawdzięcza ogromnej i aktualnej bazie POI oraz informacjom o kontrolach i zmianach w ruchu.

r   e   k   l   a   m   a

Jego społeczności dostarcza danych w wielu krajach na świecie w tym w Polsce. Sam interfejs ułatwia dodawanie zgłoszeń jak i nawigację. Niestety nie wszystkie jego elementy zostały przetłumaczone. Korzystanie z Waze jest darmowe, nie znajdziemy tu jednak możliwości pobrania nawet fragmentów map do pamięci offline.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Chorzów partnerem Google: informacje o ruchu drogowym w Waze

5
BEZPIECZEŃSTWO 27.07.2017 | Jan Mentel

Jak informowaliśmy na początku maja, Google wspólnie z European Emergency Number Association ogłosiło nabór do programu, którego nadrzędnym celem jest poprawa bezpieczeństwa. Do Connected Citizens, bo taką nazwę nosi inicjatywa, jako pierwszy w Polsce oraz 13. w Europie zgłosił się Chorzów. Wymiana danych z Google będzie się odbywać m.in. dzięki społecznej nawigacji Waze. Jej użytkownicy w czasie rzeczywistym będą mogli zgłosić zdarzenie drogowe, a informacja dostępna będzie dla innych użytkowników aplikacji oraz map Google. Oprócz wypadków czy utrudnień na ulicach, kierowcy będą mogli…

Użytkownicy Waze będą częścią paneuropejskiej sieci alarmowej

11
OPROGRAMOWANIE 05.04.2017 | Maciej Olanicki

Przejęta w roku 2013 przez Google aplikacja Waze, którą można określić mianem społecznościowej nawigacji samochodowej, ma na całym świecie oddaną rzeszę użytkowników. W Polsce jest ich jednak relatywnie mniej, głównie za sprawą popularności Yanosika, który opiera się na podobnych założeniach. To jednak użytkownicy Waze będą partycypować w ogólnoeuropejskim przedsięwzięciu, które ma uczynić sytuację na drogach bezpieczniejszą. European Emergency Number Association ogłosiło, że razem z Waze uruchomi program, w którym dane zbierane przez aplikacje będą służyły utworzeniu ogólnoeuropejskiego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.