Waze Social GPS Maps & Traffic

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Waze Social GPS Maps & Traffic to nawigacja samochodowa, w której bardzo ważną rolę odgrywa społeczność użytkowników. To oni dbają o to, aby baza punktów POI oraz informacji o drodze była zawsze aktualna.

Projekt okazał się na tyle ciekawy, że w pewnym momencie został przejęty przez firmę Google, która obecnie czuwa nad jego rozwojem. Aby skorzystać z aplikacji nie należy posiadać żadnego konta. Warto jednak je założyć. W tym celu możemy zalogować się za pomocą konta na Facebooku, bądź też stworzyć je ręcznie. Choć Waze jest pełnoprawną nawigacją, w tym z obsługą punktów pośrednich, to swój sukces zawdzięcza ogromnej i aktualnej bazie POI oraz informacjom o kontrolach i zmianach w ruchu.

Jego społeczność dostarcza danych w wielu krajach na świecie w tym w Polsce. Sam interfejs ułatwia dodawanie zgłoszeń jak i nawigację. Niestety nie wszystkie elementy zostały przetłumaczone. Korzystanie z Waze jest darmowe, nie znajdziemy tu jednak możliwości pobrania nawet fragmentów map do pamięci offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.08.2018 20:47

Waze tak ale dużym miescie Wawa, Katowice. Poza tym nic, głucho ciemno....u mnie raz yanosik na zmiane z CB radiem

  #2 15.08.2018 18:27

Waze<yanosik

  #1 14.08.2018 11:42

Długo musiałby się Waze starać, żeby zdobyć taką bazę kierowców jak ma Yanosik... Do tego czasu niewiele zyska.