Wersje testowe Adobe Production Studio już do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera Adobe Production Studio - pakietu profesjonalnych narzędzi do produkcji video i audio, który jest następcą Adobe Digital Video Collection. W przypadku Adobe wersje testowe premierowych produktów pojawiają się zawsze z pewnym opóźnieniem, tym razem stało się to po niespełna tygodniu.

Analogicznie jak w przypadku pakietu graficznego Creative Suite, producent nie udostępnia wersji testowej do całego pakietu lecz do poszczególnych narzędzi wchodzących w skład Production Studio. Pojawiły się zatem triale do After Effects 7.0 - najnowszej wersji programu do tworzenia postprodukcyjnych efektów wizualnych i przejść między poszczególnymi ujęciami, Premiere Pro 2.0 - najnowszej wersji jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video, Audition 2.0 - narzędzia do nagrywania, edycji, miksowania i wszelkiej obróbki dźwięku, a także Encore DVD 2.0 - narzędzia służącego do profesjonalnego do authoringu DVD. Wersje testowe pozostałych składników Production Studio (dokładniej jego odmiany Professional) - Photoshop CS2 i Illustrator CS2 - były już oczywiście wcześniej opisane i dostępne do pobrania na łamach vortalu.

Informacje o nowościach i zmianach w najnowszych wersjach programów wchodzących w skład Production Studio podawaliśmy szczegółowo w materiale sprzed tygodnia. Zapraszamy do pobierania i testowania.

© dobreprogramy
s