WhiteHat Aviator WhiteHat Aviator 37.0.2062.99

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhiteHat Aviator to darmowa przeglądarka internetowa, stworzona z myślą o bezpiecznym surfowaniu po sieci. Program oparty jest na popularnym projekcie Chromium, który jest bazą między innymi dla popularnej przeglądarki firmy Google.

Ta konkretna przeglądarka zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas przeglądania stron WWW, pozwalając uniknąć wielu nieprzyjemności, takich jak kradzież danych do kont w internetowych bankach lub serwisach społecznościowych, infekcje wirusów, trojanów i innego, szkodliwego oprogramowania. Dzięki zastosowaniu WhiteHat Aviator i odrobinie zdrowego rozsądku, ryzyko kradzieży między innymi danych karty kredytowej jest znacznie mniejsze. Dzieje się tak chociażby dzięki działaniu przeglądarki w trybie piaskownicy, oddzielając ją skutecznie od reszty środowiska systemowego i czyniąc włamania oraz próby infekcji wirusami znacznie trudniejszymi.

Program, jak w zasadzie każdym inny projekt oparty o Chromium, posiada niemalże identyczny interfejs użytkownika, jak ten znany przykładowo z Google Chrome. Tym samym obsługa przeglądarki nie powinna przysporzyć kłopotu nawet osobom początkującym lub o małej wiedzy na temat komputerów. Autorzy wyposażyli swój produkt również w dodatkowe moduły, w tym jeden odpowiedzialny za blokowanie nachalnym reklam, a dodatki Flash i JS wymagają ręcznej aktywacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!