reklama

WhiteHat Aviator 37.0.2062.99

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhiteHat Aviator to darmowa przeglądarka internetowa, stworzona z myślą o bezpiecznym surfowaniu po sieci. Program oparty jest na popularnym projekcie Chromium, który jest bazą między innymi dla popularnej przeglądarki firmy Google.

Ta konkretna przeglądarka zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas przeglądania stron WWW, pozwalając uniknąć wielu nieprzyjemności, takich jak kradzież danych do kont w internetowych bankach lub serwisach społecznościowych, infekcje wirusów, trojanów i innego, szkodliwego oprogramowania. Dzięki zastosowaniu WhiteHat Aviator i odrobinie zdrowego rozsądku, ryzyko kradzieży między innymi danych karty kredytowej jest znacznie mniejsze. Dzieje się tak chociażby dzięki działaniu przeglądarki w trybie piaskownicy, oddzielając ją skutecznie od reszty środowiska systemowego i czyniąc włamania oraz próby infekcji wirusami znacznie trudniejszymi.

Program, jak w zasadzie każdym inny projekt oparty o Chromium, posiada niemalże identyczny interfejs użytkownika, jak ten znany przykładowo z Google Chrome. Tym samym obsługa przeglądarki nie powinna przysporzyć kłopotu nawet osobom początkującym lub o małej wiedzy na temat komputerów. Autorzy wyposażyli swój produkt również w dodatkowe moduły, w tym jeden odpowiedzialny za blokowanie nachalnym reklam, a dodatki Flash i JS wymagają ręcznej aktywacji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 03.09.2017 20:18

Czytając opisy techniczne o tej przeglądarce na różnych stronach w internecie to jest przeglądarka rewelacja . Rewelacyjna i konkretna dla tych co chcą mniej zbędnych bajerów a cenią większą prywatność i bezpieczeństwo ,zapobieganie wirusom zanim zostaną pobrane do systemu .Niestety jest zbyt mało wypowiedzi od osób które tę przeglądarkę użytkowali ,być może przez mało popularność i słabą reklamę lub niezdecydowanie czego chcą .Przeglądarka jest dla mało doświadczonych bo ustawia się sama domyślnie po zainstalowaniu i jest gotowa do pracy i działania w piaskownicy . Obecnie mam inną przeglądarkę i nie jestem informatykiem ,więc zabrakło mi pewności siebie . Dlatego nie chcę być prekursorem instalacji na stronie dobreprogramy ale nie wykluczam jej instalacji -gdy znajdą się internauci którzy z autopsji mogą coś więcej o niej napisać.

reklama