r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhiteHat Aviator 37.0.2062.99

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

WhiteHat Aviator to darmowa przeglądarka internetowa, stworzona z myślą o bezpiecznym surfowaniu po sieci. Program oparty jest na popularnym projekcie Chromium, który jest bazą między innymi dla popularnej przeglądarki firmy Google.

Galeria programu

Ta konkretna przeglądarka zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas przeglądania stron WWW, pozwalając uniknąć wielu nieprzyjemności, takich jak kradzież danych do kont w internetowych bankach lub serwisach społecznościowych, infekcje wirusów, trojanów i innego, szkodliwego oprogramowania. Dzięki zastosowaniu WhiteHat Aviator i odrobinie zdrowego rozsądku, ryzyko kradzieży między innymi danych karty kredytowej jest znacznie mniejsze. Dzieje się tak chociażby dzięki działaniu przeglądarki w trybie piaskownicy, oddzielając ją skutecznie od reszty środowiska systemowego i czyniąc włamania oraz próby infekcji wirusami znacznie trudniejszymi.

Program, jak w zasadzie każdym inny projekt oparty o Chromium, posiada niemalże identyczny interfejs użytkownika, jak ten znany przykładowo z Google Chrome. Tym samym obsługa przeglądarki nie powinna przysporzyć kłopotu nawet osobom początkującym lub o małej wiedzy na temat komputerów. Autorzy wyposażyli swój produkt również w dodatkowe moduły, w tym jeden odpowiedzialny za blokowanie nachalnym reklam, a dodatki Flash i JS wymagają ręcznej aktywacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.